Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

rotos 21:21, 31 paź 2012

Dołączył: 31 paź 2012
Posty: 2
Witam
Przeglądnąłem interesujące mnie tematy na forum i ... nie ma odwrotu!
Miło mi dołączyć do grona tak życzliwych i ogrodniczo "zakręconych" osób

Pozdrawiam
Adam
____________________
Gardenarium 00:53, 04 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witamy Adamie i mamy nadzieję, że weźmiesz czynny udział w naszych wątkach, a może namówię Cię do założenia swojego? Pozdrawiam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
adom1206 19:12, 05 lis 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Mam na imie Agnieszka i bardzo milo mi bedzie goscic w waszych ogrodach.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Gardenarium 20:01, 05 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Agnieszko - zapraszamy do założenia własnego wątku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Hogata 21:44, 06 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witam.

Gapa ze mnie tyle wątków przejrzałam, a nawet nie wiedziałam, że jest Powitalny. Więc troszkę z opóźnieniem ale witam się z ogrodowo zakręconymi. Jest tu cudna atmosfera i fantastyczni ludzie.

Szukam inspiracji do swojego ogrodu i chcę żeby wyglądał tak pięknie jak wasze ogrody. Każdą wolną chwilę wyrywam się do ogrodu: sadzę, przesadzam, wyrywam chwasty. Ogród to dobra terapia na chandrę.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Aniaa 08:47, 07 lis 2012

Dołączył: 07 lis 2012
Posty: 2
Witajcie Kochani,

Równiez i ja wpadłam tutaj sie przywitać.
Śliczne ogrody, przydatne porady, jedynie czego załuję to to ze wszesniej Was tutaj nie odnalazłam bowiem zakładam ogród od maja br i juz teraz wiem ze inaczej bym go zaplanowała. No, ale pole do popisu mam spore, mało jeszcze nasadzeń w ofródku wiec z zapartym tchem bedę Was czytała

pozdrawiam cieplutko w tem deszczowy dzień!!
____________________
Byle do wiosny :) Ania
Gardenarium 11:15, 08 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeśli uda nam się namówić Cie do pokazywania swoich doświadczeń, to będziemy wdzięczni. Przyda się każde zdjęcie, a Ciebie zmobilizuje do pracy

Zapraszamy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Molenka 13:43, 08 lis 2012

Dołączył: 08 lis 2012
Posty: 3
Witam serdecznie, cieszę się że trafiłam we właściwe ręce i strony ...cudnie tutaj i mam nadzieję na zaczerpnięcie wielu inspiracji. Pozdrawiam jesiennie
____________________
Aniaa 14:08, 08 lis 2012

Dołączył: 07 lis 2012
Posty: 2
Gardenarium napisał(a)
Jeśli uda nam się namówić Cie do pokazywania swoich doświadczeń, to będziemy wdzięczni. Przyda się każde zdjęcie, a Ciebie zmobilizuje do pracy

Zapraszamy


Danusiu,

Mnie to nie trzeba mobilizować do pracy w ogrodzie, bo ja ją uwielbiam! Mogłabym jak kret grzebać w ziemi od świtu do nocy, mój kochany M równiez i pod tym względem jestesmy nieuleczalni Niepoprawni z nas pasjonaci ogródków.!
Fotki oczywiscie niebawm pokaze.
pozdrawiam!

____________________
Byle do wiosny :) Ania
Gardenarium 17:05, 08 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Molenka - o inspiracjach to nawet nie musisz mieć nadziei - to jest pewne, bo każdy kto do nas trafia taka inspirację znajduje
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies