Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Urszulla 10:01, 27 sty 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Bogdzia napisał(a)
Ula buduj domki , podobno ptaków ubywa w zastraszajacym tempie , trzeba im pomagac.Pozdrówka.


Na pewno jest to potrzebne. Moje domki są ozdobne ale prawdziwe też by się przydały zdarza się że na jabłonkach ptaszki budują gniazdo.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 10:07, 27 sty 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Adela napisał(a)
Oby nie trzymała zbyt długo. Myślę już o cieciu drzew owocowych
Ozdoby minionych świat poszły już do lamusa, będą czekać do grudnia.
Czas więc na szykowanie dekoracji wiosennych, ale jak to zrobić, gdy za oknem biało?
Pozdrawiam Urszulko


To najlepszy czas na drzewa owocowe. Wiosna będzie już za nami chodzić nawet jak zimno i śnieg. Tylko nie wiem czy kondycyjnie jestem na to gotowa
Najwcześniejsze kwiatki które tolerują chłód to ciemierniki i cyklameny
Miłej niedzieli
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 12:30, 27 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Urszulla napisał(a)


Na pewno jest to potrzebne. Moje domki są ozdobne ale prawdziwe też by się przydały zdarza się że na jabłonkach ptaszki budują gniazdo.

W tych ozdobnych u nas ptaki zimą nocująJak czyścimy końcem zimy to pełno gówienek w środku jest
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Adela 13:48, 27 sty 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Urszulla napisał(a)


To najlepszy czas na drzewa owocowe. Wiosna będzie już za nami chodzić nawet jak zimno i śnieg. Tylko nie wiem czy kondycyjnie jestem na to gotowa
Najwcześniejsze kwiatki które tolerują chłód to ciemierniki i cyklameny
Miłej niedzieli

Moje ciemierniki są przez tą zimę mocno wymęczone. Albo całkowicie przykryte śniegiem, albo (tak jak ostatnio) smagane mroźnym wiatrem. Mam nadzieje, że się pozbierają
Miłego tygodnia
____________________
Ela - Moja ostoja
Renii 12:10, 30 sty 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Nadrobiłam czytanie
Odpoczywaj Ula przez zimę, przyjdzie wiosną słoneczko to nabierzesz ochoty do pracy w ogrodzie.
Ja się cieszę z zimy, ale jeszcze bardziej cieszy się mój kręgosłup, nareszcie odpoczywa. O wiośnie też myślę, ale na spokojnie- nie poganiam jej
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Bogdzia 12:13, 30 sty 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Adela napisał(a)

Moje ciemierniki są przez tą zimę mocno wymęczone. Albo całkowicie przykryte śniegiem, albo (tak jak ostatnio) smagane mroźnym wiatrem. Mam nadzieje, że się pozbierają
Miłego tygodnia


Wytniesz stare liscie i szybciutko będą nowe, nie ma się co martwic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Ewa777 12:36, 31 sty 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Cześć Ula Przesyłam serdeczności na nowy rok
Podziwiam Twoje dekoracje. Jestem ciekawa gdzie ustawisz te domki dla ptaków. Czy będą w ogrodzie?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Milka 12:49, 31 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Hej Ula, co tam u ciebie i w ogrodzie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 15:19, 31 sty 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Ewa777 napisał(a)
Cześć Ula Przesyłam serdeczności na nowy rok
Podziwiam Twoje dekoracje. Jestem ciekawa gdzie ustawisz te domki dla ptaków. Czy będą w ogrodzie?


Jeden będzie parapetową dekracją a potem zmieni miejsce bo to od południa. Dałaś mi do myślenia i wymyśliłam że drugi zawiśnie chyba na brzózce. Ostatnio się nie wyrabiam i ogrodowa posucha ze zdjęciami u mnie nastała.

Dzięki za życzenia
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 16:56, 31 sty 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Milka napisał(a)
Hej Ula, co tam u ciebie i w ogrodzie


Irenko,nic ciekawego nie słychać. Pcham szarą rzeczywistość Dokarmiam tylko sikorki
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies