Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Urszulla 22:36, 27 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
ewsyg napisał(a)
Zdecydowanie muszę zapolować na orliki. Są bardzo urokliwe.


Właśnie pisałam u Ciebie

Najbardziej lubię fioletowe i białe bo mają optymalne rozmiary.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Catalinasdiary 22:38, 27 maj 2019


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Ale zapączkowana, będzie piękny spektakl
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
laurowisnia 11:53, 28 maj 2019


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Mi również, i to często się zdarza zakończyć plewienie przesadzaniem roślin.
Własny materiał roślinny rośnie i miejsca na posadzenie potrzebuje, fajnie nim wypełniasz rabaty, chyba ich przybywa?
Pisałaś o sadzonkowaniu cisa, ja go ścinałam zawsze w kwietniu i bezpośrednio do ziemi, nie w pobliżu innych roślin.
Drżączka się podoba? Nie zbieram już nasion to i sama chętniej się wysiewa.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
malgorzata_s... 16:14, 28 maj 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ula ale trawnik piękny no i rabaty obrobione na medal. Działasz kobieto super
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
danuta_szwajcer 16:27, 28 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
A w przedogródku stan bardzo przyziemny sadzonek. Pokażę skrawek po wiosennych pracach bo dalej mam wysiane dwa dni temu cynie a sadzonki planowanej lawendy będę robiła w lipcu. Także vzęść dalsza nie jest do pokazania na dzień dzisiejszy. Kamienie tymczasowe świetnie się sprawdzają żeby wejść i plewić osty oraz do podlewania sadzonek. Także zostają do przyszłej wiosny





Super Ci wyszla ta rabata, dużo się dzieje u Ciebie no i te Edenki sa super zapączkowane Duzo pracy Ula i efekty widac, podziwiam Cie za te ciągłe przesadzanie bo ja jakoś tego nie lubie no i u mnie taki busz, ze wejsc na rabaty nie idzie Jak przyjedziesz to u mnie sadzonek orlikow różnych kolorów mam dużo, bodziszki tez. Piękne masz te zawilce białe. Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 19:15, 28 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Catalinasdiary napisał(a)
Ale zapączkowana, będzie piękny spektakl


Słonka im brakuje, zapraszam po weekendzie na te pięknotki
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 19:27, 28 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
laurowisnia napisał(a)
Mi również, i to często się zdarza zakończyć plewienie przesadzaniem roślin.
Własny materiał roślinny rośnie i miejsca na posadzenie potrzebuje, fajnie nim wypełniasz rabaty, chyba ich przybywa?
Pisałaś o sadzonkowaniu cisa, ja go ścinałam zawsze w kwietniu i bezpośrednio do ziemi, nie w pobliżu innych roślin.
Drżączka się podoba? Nie zbieram już nasion to i sama chętniej się wysiewa.


Przybyło mi roślinek to prawda. Ale rabat też
Z cisem nie tak łatwo, zwłaszcza w takim podłożu jakie mam więc szukam miejsca w którym zechce się ukorzenić.
Drżączka fajna jako urozmaicenie wśród roślin- kolor, kłoski jak u owsa. Niezła jest.
Ten rok dużo ma pokazać teraz czekam na róże bo widzę że sezon na nie powinien być dobry.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 19:30, 28 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ula ale trawnik piękny no i rabaty obrobione na medal. Działasz kobieto super


Gosiu, trawnik zielony od koniczyny i chwastów. Dobrze że z daleka nie widać

Działam kobieto w porywach chęci i czasu, do tego nie trzeba mnie zbytnio namawiać czasami jak chwasty mnie wyprzedzają mam chwilowe załamki
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 19:43, 28 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
danuta_szwajcer napisał(a)


Super Ci wyszla ta rabata, dużo się dzieje u Ciebie no i te Edenki sa super zapączkowane Duzo pracy Ula i efekty widac, podziwiam Cie za te ciągłe przesadzanie bo ja jakoś tego nie lubie no i u mnie taki busz, ze wejsc na rabaty nie idzie Jak przyjedziesz to u mnie sadzonek orlikow różnych kolorów mam dużo, bodziszki tez. Piękne masz te zawilce białe. Pozdrawiam


Dzięki

Orlików fioletowych mam 2 rodzaje i białego którego bardzo lubię na mojej letniej rabacie. Takie chciałam tam. Za różowym mniej przepadam, ale jest pełny, mam na bylinowej i właśnie ścięłam bo się pokładał po deszczach.


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 19:46, 28 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Jakbys miała siewki albo nasiona z tego pierwszego ciemnego to chetna jestem, porobie zdjecia u mnie, mam tez takie wisniowe, bialo rozowe pelne sliczne sa no i od Irenki z ozdobnymi listkami zobacz u mnie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies