Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nad Rozlewiskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nad Rozlewiskiem

lojalna_ 18:00, 05 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Tess ostani wpis masz dawno temu , dzis Cie widze w cudzych wątkach a fotki z Twojego ogrodu gdzie?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Tess 19:04, 05 paź 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
lojalna_ napisał(a)
Tess ostani wpis masz dawno temu , dzis Cie widze w cudzych wątkach a fotki z Twojego ogrodu gdzie?

Wolałabyś, żeby mnie wcale na O. nie było?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Basilikum 20:18, 06 paź 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Bylam to od wschodu do zachodu slonca. Ogladnelam wszystkie piekne fotki, przesledzilam historie rozlewiska. Jestem zauroczona, zakochana
Pieknie piszesz i super fotografujesz
Jestes przemila osoba

tylko musze sie upomniec o zalegla od dwoch lat koncowke opowiesci o bocianach i o obiecany na pocztku traktor sasiada (no chyba, ze to ten, ktorym pojechaliscie puszczac wianki)

a eraz przydalo by sie przeczytac Twoj drugi watek ( a moze pierwszy ale w kolejnosci czytania jest dla mie drugi) tylko on jest 3x dluzszy wiec moze mi zejdzie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Pszczelarnia 22:14, 27 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Tesia, dziś teraz urzęduję u Ciebie nad rozlewiskiem. I tak sobie myślę, że dobrze, że jesteś.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Nowalijka 19:14, 01 kwi 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Teresko, przeczytałam Twój wątek (przyznam, że były strony, gdzie "czytałam" obrazki). Jestem pod wrażeniem Twojej Osoby, Miejsca, Twoich roślin i zdarzeń. Pięknie opisałaś historię Rozlewiska, odwiedzasz niesamowite miejsca napełnione tajemnicą, bociany i ich historie niesamowicie przedstawione. Opisujesz wszystko z taką łatwością, że nawet moment odlotu bocianów zakręcił mi łezkę w oku, nie wspomnę tu o historii zabłąkanej psiny. Kolczasty jegomość z miękkim podszerstkiem - chyba tylko Ty potrafisz to tak ująć. Masz niesamowite widoki o każdej porze roku. Przyznam, że chciałabym wiedzieć coś na temat drzewa zasadzonego przez Mamę (dębaczek). Istnieje? Ma się dobrze? Jestem pod wrażeniem kopytnika. Będąc jesienią w Bieszczadach przywiozłam go sobie, ale nie pomyślałam, żeby posadzić go jako obwódka. Hosty - rewelacyjne, wypasione i dorodne. Teresko kiedy wysiewasz malwy? ja też zbieram nasiona z pobliskich okolic, ale czy powinnam je wysiewać na wiosnę czy jesienią? w zeszłym roku (wiosną) wysiałam malwę czarną (kupioną). Nic z niej nie było, teraz puszcza listki więc liczę na to , że w tym roku zakwitnie. Bardzo podoba mi się to Twoje Rozlewisko. Teraz idę zapoznać się z Twoim drugim wątkiem.
PS. piękne hortensje... i aksamitki na zewnątrz))))
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
adkawi 13:03, 08 maj 2017


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Fajnie się czyta Twój wątek,lubię takie klimatyczne miejsca !!
____________________
Adrianna
Bogdzia 21:11, 11 kwi 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Smutne te Twoje obserwacje, przykro czytac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 12:09, 29 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
I tu pusto, buuuuu!
____________________
Mój nowy ogródek
Tess 11:54, 26 lut 2021


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Hej, Dziewczyny! Wiem, że dawno mnie tu nie było, ale jakoś mi od pewnego czasu komplikuje się wiele spraw.
Teraz jestem, by się wyżalić. Może ktoś umie mi pomóc?
W moim pięknym, nadbużańskim zakątku trzech rolników (w tym jeden z nich to radny)przeforsowali pomysł zmiany planu zagospodarowania przestrzennego. Chcą, by było możliwe budowanie obór i chlewni o średniorocznej obsadzie do 209 DJP (tzw. dużych jednostek przeliczeniowych).
Plan jeszcze nie zmieniony.
Takie cudowne miejsce, ten klimat, ten spokój.... diabli wezmą.

Co można zrobić, żeby temu zapobiec? Help!

Buziam wszystkich
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
popcorn 12:01, 26 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie wiem... zebrać sąsiadów którzy tego nie chcą, spisać listę podpisów wysłać do gminy i wyżej?
buu
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies