Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Pokaż wątki Pokaż posty

nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Magda70 22:19, 19 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
czyli jak rano powstał kopczyk to wsadzaliście jedną tabletkę? czy więcej??
Do dzis nie macie żadnych kopczyków????
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
romka 22:23, 19 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
widzimy kopczyk, odkrywamy dziurkę, wkładamy szybko tabletkę (nie wciągając powietrza przy tym przez nos ani usta), zasypujemy, i mówimy 1a masz ty piiiiiip' z uśmiechem na twarzy

czy do dziś nie mamy żadnego kopczyka? tego nie wiem, bo leży dużo śniegu jeszcze... wiem jedno, że to jedyny środek który dał nam przewagę nad tymi stworami... i naprawdę przez kawał wiosny i całe lato było super, zero kretów!
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Magda70 22:27, 19 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Tak dopytuję, bo my już też chyba wszystko stosowalismy i nic nie pomaga...świece, karbid, butelki, piszczałki solarne, petardy...co się dało...i nic hehe
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
romka 22:37, 19 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Magda70 napisał(a)
Tak dopytuję, bo my już też chyba wszystko stosowalismy i nic nie pomaga...świece, karbid, butelki, piszczałki solarne, petardy...co się dało...i nic hehe


wierzę wiesz ja już z tej bezsilności w pewnym momencie to ryczeć zaczynałam, bo świeżo posiana trawka, warzywka malutkie na ogrodzie a tu kilka razy dziennie wulkany, to był koszmar, nerwicę prawie cała rodzina miała
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Magda70 22:41, 19 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
dobra, namiary mam..eMowi powiem co i jak i kupujemy...jak nie spróbuję to nie będę wiedzieć
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
romka 22:55, 19 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Magda70 napisał(a)
dobra, namiary mam..eMowi powiem co i jak i kupujemy...jak nie spróbuję to nie będę wiedzieć


Magda jestem przekonana że nie będziecie żałować, tylko ostrożnie bo to naprawdę silny środek, karbid przy nim to zabawka dla przedszkolaków
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Mala_Mi 23:36, 19 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
romka napisał(a)


wierzę wiesz ja już z tej bezsilności w pewnym momencie to ryczeć zaczynałam, bo świeżo posiana trawka, warzywka malutkie na ogrodzie a tu kilka razy dziennie wulkany, to był koszmar, nerwicę prawie cała rodzina miała


Dziękuje, że mnie rozumiesz i że desperacja przewyższyła miłość do zwierząt i wszystkiego stworzenia.. tak samo miałam...... i też tym się pozbyłam kretów... Wcześniej był polytanol, który można było kupić, ale potem zakazano. Skuteczne..jedyne skuteczne..... resztę czytałaś na innym wątku....
Dzięki za gratki, wątek ponownie dodałam do obserwowanych, bo gdzieś mi wyrzuciło i ..... zaczynamy od nowa
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kindzia 09:24, 20 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ja też to stosowałam za radą Romci, na nornice...zalały mnie...dosłownie. Tam, gdzie robią dziurę...tableteczka i spokój. Ale ja między polami, często przyłażą, to częstuję je szarymi cukiereczkami i spokój. W tym roku znowu muszę się zaopatrzyć...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
jotka 09:30, 20 lut 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Czytam tez u Ciebie o tym środku i zastanawiam się czy on nie zostaje w glebie i nie szkodzi później ?
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Marta7 10:14, 20 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Witaj Romka,przychodzę z rewizytą,pięknie napisałas wstęp,przemyslenia co do pracy na wsi miałam podobne,wręcz identyczne,mało tego-w wieku 16 lat przyrzekłam w gronie koleżanek,że nigdy,ale to nigdy nie wyjdę zamąż za rolnika-może być śmieciarz,kominiarz,tylko nie rolnik-oczywiście los zakpił sobie ze mnie i mam męża rolnika,którego kocham nad życie i tą moją działeczkę,która jest moją pasją.
Przeglądając Twój wątek wiem że doskonale poradzisz sobie z ogrodem i że będzie to piękny i niepowtarzalny ogród,taki jak jego właścicielka Pozdrawiam serdecznie,będę kibicować
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies