Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Pokaż wątki Pokaż posty

nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Kindzia 21:28, 20 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
W dalszym ciągu haftujesz! Pięknie! Ja jeszcze nie doszłam do tego, ale na starość wrócę do haftu, bankowo!!!
Od Ciebie prezent przysłany czeka w szufladzie. Nie zmarnuje się!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Mala_Mi 21:31, 20 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
romka napisał(a)
Martusiu! cebula cukrowa to duuuża cebula, o bardzo łagodnym smaku, bardzo "mięsista" super do pomidorków, sałatek, duszenia, w sumie do wszystkiego, niestety nie ma dymek tej cebulki i trzeba ją sadzić z rozsady, którą samemu trzeba zrobić i właśnie dziś produkcję tej rozsady zaczęłam
... mało sie znam na kwiatkach, a w warzywkach czuję sie całkiem dobrze, więc zanim zacznę ogrodowe rewolucje robię to w czym czuję się pewnie - warzywnik

Jak ta cebula się zwie, jak wygląda... nazwa z opakowania...by wiedzieć czego szukać w sklepie...... bo ja laik w warzywkach.... w kwiatkach coraz mniejszy O ile hortensji z chryzantemą nie pomylę..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kindzia 21:32, 20 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
asc napisał(a)

Jak ta cebula się zwie, jak wygląda... nazwa z opakowania...by wiedzieć czego szukać w sklepie...... bo ja laik w warzywkach.... w kwiatkach coraz mniejszy O ile hortensji z chryzantemą nie pomylę..

W życiu nie uwierzę Aniu, że hortensji nie rozpoznasz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Syla 21:44, 20 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Przyszłam przywitać imienniczkę pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
beta 21:46, 20 lut 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Romka ale z Ciebie zdolniacha...a zestaw siewcy całkiem niezły
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
sonny 21:49, 20 lut 2013


Dołączył: 08 sie 2012
Posty: 180
Hej Sylwia Jestem żeby się przywitać. Już wiem, że zdolna bestia z Ciebie Życzę spełnienia ogrodowych marzeń. Pozdrawiam.
____________________
Aneta Zapanować nad chaosem
romka 22:02, 20 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
re: re:

Julitko, haftowałam jeszcze wcześniej niż marchewki zaczęłam siać, więc raczej ogrodnik to talent ukryty

Kasia ja nigdy nie przestałam
a co to haftowania i Twojej starości, z radością muszę stwierdzić że do tego czasu zawartość twojej szuflady wyblaknie, zbutwieje czy coś tam jeszcze

Aniu
paczuszki z cebulką mogą być różne, ja siałam dziś tą
ważne jest żeby była Exhibition, bo fajnie rośnie i ludzie chwalą
z tą hortensją i chryzantemą to trochę przesadziłaś, z naciskiem na przesadziłaś!

Sylwuniu cześć!
znam Twój ogród, i Twoje poczynania godne podziwu! dawno mnie nie było na ogrodowisku, ale są ludzie i miejsca których sie nie zapomina
dziękuję za odwiedziny

Beatka ja znów zasieję ogród dla połowy wsi bardzo się hamowałam na nasionkowych zakupach i w tym roku postawiłam tylko na tradycyjne roślinki

Sonny
a ja zaraz do Ciebie wpadnę i się odwitam
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Kindzia 22:04, 20 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ty się nie boooj
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JoannA 22:17, 20 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witaj Romka. Dziękuję za odwiedziny w moim wątku. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Mala_Mi 22:27, 20 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przesadzanie...to zadanie wybitnie ogrodowe i ogrodnicze... to na h i to na h.. odróżniam krzaki, ale mylę nazwy Nie wierzycie, to zapytajcie się Bogdzi ile razy już mnie poprawiała
Wczoraj przynoszę zdobyczne promocyjne cebulki....i chwalę się co kupiłam.... pokazuję hiacynty i mówię, że ładne krokusy... M popatrzył i rzekł "to mi wygląda na hiacynty"..... ot, jak zwał tak zwał..byle kwitło lub było ładne albo ciekawe. Doktoratu nie będę z kwiatków robić ... Jak coś pokazuję na forum to grzebię w zapiskach
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies