Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

KasiaBawaria 08:43, 07 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U mnie podobnie ale przeciez to nie wyscig w ilosci nabitych stron
____________________
Zapraszam na kawe
Joku 18:27, 07 lip 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
No właśnie, 300 stron pełnych rarytasów i ciekawostek.
Może jakaś fotka się znajdzie?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa777 20:05, 07 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Ja bardzo lubię zaglądać na Twój watek, bo są tu zawsze takie rarytasy roślin, o których nigdy nie słyszałam
Pięknie masz
Nawet lubię takie wątki, gdzie da się nadgonić zaległości
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Agania 20:40, 07 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gratuluję, zawsze mnie do Twojego wątku ciągnęło od pierwszych wpisów i zdjęć
Interesujący ogród i przesympatyczna właścicielka,
o foty się uprasza
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
vita 21:31, 09 lip 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Jagodaa napisał(a)
Mam sporadycznie świetliki i to dla mnie zawsze wielka radość je spotkać. W pobliskim parku jest ich mnóstwo, nigdy nie zapomnę pierwszego spotkania z nimi podczas powrotu rowerem do domu. Przepiękne przezycie. Uwielbiam je .


Tak, pierwsze spotkanie ze świetlikami, też mam wspomnienia
I zawsze jest to przeżycie
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 21:36, 09 lip 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
sierika napisał(a)
Brawo za 300 stron, no ale 100 na 3 lata to już średnio brzmi słabo nawijasz te strony choć ja mam 106 po 4,5 roku, hmmm, odpadam w przedbiegach śpij spokojnie, nie zdetronizuję Cię.
Kupiłam jedną piwonię, aż jedną bo piwonie kręcą nosem na moją dla nich dietę, więc po cóż mi ona.


Słabo nawijam? Nawijamy? Jedną piwonię kupiłaś? Nie pytam więc, jaką?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 21:43, 09 lip 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Roocika napisał(a)
W ogóle ze szkółkami to jakoś dziwnie ostatnio.
3 lata temu w szkółce obok braniewa, takiej bylinowej, było mnóstwo pięknych roślin w dobrej kondycji. Teraz stały jakieś odpady, chyba te, których nie sprzedali gdzie indziej.
Smutno mi było.
Pozdrawiam i gratuluję 3setki


Dzięki Ze zubożenia szkółek właściwie powinnam się cieszyć. Mało ostatnio kupuję, ale jak zaglądam, to chciałabym coś trafić. Coś, cokolwiek, a najbardziej rarytasik maleńki. Widziałam wiosną w Pęchcinie modraki o bordowych liściach. Ale czy potrzebuję modraków o bordowych liściach w cenie jak w szkółce? Ciekawe jak bielą się bordowe modraki?

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 21:47, 09 lip 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Dziękuję serdecznie za miłe słowa Cieszę się, że tu jestem Cieszę się, że zaglądacie do mnie

Czas pustynników.







____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 22:02, 09 lip 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Pszczelarnia napisał(a)
300 stron wzdłuż ścieżki jak po sznurku .... 300 stron rarytasów i smaczków, może kilka kadrów z tej okazji zza zakrętów i z kątów? Warto świętować i toasty wznosić.


Dziękuję Ewo Myślałam dzisiaj plewiąc, jakby to było cudownie móc przyjąć wreszcie gości do idealnie utrzymanego ogrodu. Jeszcze mi się nie zdarzyło niestety. Ogród za duży! A goście w drodze

A ze smaczków, jeśli o nich mowa, Iris foetidus z Cevoli
Uprawiałam go kilka lat w doniczce, w zeszłym roku postanowiłam się rozstać i wysadziłam na zimę do gruntu. Taka była zima! A tu niespodzianka, irys zakwitł, ale najpiękniejsze przed nami. Te owocki, koraliki cudowne

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 22:04, 09 lip 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Martka napisał(a)
Vito, 300 stron - ale jakich! "Ogród wzdłuż ścieżki" oddziałuje na duszę w jakiś niezwykły, kojący sposób, jest tu zachwyt, tajemniczość, zmienność, mądrość, każdy ogród potrafi wiele podarować, a Twój szczególnie.

Ewo, bardzo dobry pomysł, popieram, celebrujmy


Ach dziewczyny, nie mam czasu na celebrację, zwłaszcza 300 stron
Martek, gdzież się uczyłaś tak pięknie pisać?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies