Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grubej dyni zmagania z naturą

Pokaż wątki Pokaż posty

Grubej dyni zmagania z naturą

lojalna_ 09:57, 22 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
pieknie masz ) zachwycona jestem
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Szarobialy 20:20, 23 wrz 2016


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 663
Ja wpadłam z pytaniami.
Co masz puszczone na siatkę, jaka to roślina się wspina ?
Świerk srebrny taki gęsty, piękny. To jakaś specjalna odmiana, czy go "uszczykujesz" ?
Te kulki w opasce to lawendy ?
Ja wiem, że żaden ogrodnik nie zadaje takich pytań. Ale mi jeszcze daleko do "ogrodnika".
Pozdrawiam

____________________
Jola Szarobiałego ogrodowe początki.
Szarobialy 09:41, 29 wrz 2016


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 663
Odezwij się do mnie jeśli interesują Cię cisy na bonsai w bardzo dobrej cenie.
____________________
Jola Szarobiałego ogrodowe początki.
Mixtoorka 09:51, 29 wrz 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Cudnie u Ciebie, równiutko i konsekwentnie Ślicznie!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 09:51, 29 wrz 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Cudnie u Ciebie, równiutko i konsekwentnie Ślicznie!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
gruba_dynia 11:11, 29 wrz 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Szarobialy napisał(a)
Ja wpadłam z pytaniami.
Co masz puszczone na siatkę, jaka to roślina się wspina ?
Świerk srebrny taki gęsty, piękny. To jakaś specjalna odmiana, czy go "uszczykujesz" ?
Te kulki w opasce to lawendy ?
Ja wiem, że żaden ogrodnik nie zadaje takich pytań. Ale mi jeszcze daleko do "ogrodnika".
Pozdrawiam



Nie bezpośrednio na siatce, ale tuż przed - mąż zbudował specjalną podporę - wspina się ankinidia. Jeszcze nie owocowała, ale mam nadzieję że kiedyś będzie.

Świerk srebrny na wiosnę regularnie od małego przycinam nożycami do żywopłotu w taki stożek po całym obwodzie.


Kulki pod oknem kuchennym? Jeśli tak, to lawendy.

Pytaj do woli, chętnie służę radą, pamiętam jak sama zaczynałam ogrodową przygodę ...
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
gruba_dynia 11:15, 29 wrz 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Karolino, zajrzałam do Ciebie, pięknie wyszło z tarasem !
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
sylwik69 18:20, 27 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Witaj!Twój ogród oglądałam jeszcze wtedy gdy budowaliście gabiony i stwierdzam,że pięknie wszystko porosło.Teraz mam swój wątek i ogród,który tworzę od podstaw.Trudna to sztuka i wiele dylematów.Zapraszam,każda opinia i sugestie mile widziane
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
gruba_dynia 13:41, 05 kwi 2017


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Witajcie w nowym sezonie.
Ogród w trakcie cięcia i prac porządkowych, rośliny dopiero budzą się do życia więc fotek brak.
Informuję, jeśli ktoś szuka, że w Lidlu aktualnie są kule bukszpanowe, a info dla Białostocczanek - w Euroogrodzie są miscanty różne m.in. gracilimusy wyglądające że żyją i rozplenice hameln - jeszcze nie wyglądające
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
UlaB 14:06, 10 kwi 2017

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Lasbud Dyniu, Lasbud Traw będą mieli wybór WIELKI, jeszcze troszeczke trzeba poczekac. Na razie tylko jedna odmiana seslerii i troche turzyc. Ale reszta.... Plac juz mają zastawiony w 80%. Zaczeli od ogromnego wyboru ciemierników i w piatek nadal było duuuużo.
W ubiegłym roku tam wsiakłam. W tym roku juz byłam 2 razy i 2 razy wyszłam z czymś W sumie to nie wiem na ile masz silną wole, wiec moze lepiej tam nie jedź Ale jak cos to nie w czasie kiermaszu tylko - ze 2 dni przed, a potem to juz przez caly sezon, ale to wiesz. W tym i kolejnym tygodniu będa mieli jeszcze 2 dostawy - byliny i róze (chociaz róze w donicach tez juz maja i to całkiem sporo - niestety ).

Droge mam - kiedy przychodzisz w szpileczkach na kawe?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies