Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Rench 20:51, 19 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Edytko,jeszcze do Ciebie zapukam,nie da sie przenieść tego zlotu(nalotu na szkółki) na 5 lub 20 kwiecień ?
Ja na 12,13 nie mam szans
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
monteverde 20:55, 19 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
U mnie w nocy też nasypało, a stokrotka nie taka bojaźliwa pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Edi00 06:40, 20 lut 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Reniu, ja niestety mam 20 wesele pod Krakowem- rodzinne, a Ania też ma jakiś wyjazd 6 kwietnia
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 12:30, 20 lut 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Dziewczyny, Ania zrezygnowała ze sojego wyjazdu, żebysmy mogły się wszystkie spotkać Widzimy sie więc 6 kwietnia
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Kuklik 12:38, 20 lut 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Witam serdecznie Też się wychowałam w mieście i w bloku, ale zawsze wiedziałam, że ogród to moje przeznaczenie. Głębiej i spokojniej oddycham w ogrodzie. Gdy powstał dom, miałam świadomość własnej niewiedzy ogrodniczej i postanowiłam zaufać fachowcom. Ogród został zaprojektowany i wykonany nie przeze mnie. Natomiast od 10 lat zmienia się i dojrzewa razem ze mną. Niezliczone załadowane bagażniki z roślinami ( nie kupuję innych samochodów niż kombi), paczki przytachane przez kurierów i tak wciąż... kwitnące szczęście
Bardzo podoba mi się Twoja siła wewnętrzna i to, że taką apokalipsę jak powódź potrafisz zobaczyć jako szansę na zmiany. Trzymam kciuki i życzę powodzenia
Widziałam u Ciebie sporo roślin które bardzo lubię, oprócz funkii oczywiście, liatry i malwy
Ja do donicy wsadziłabym hostę, np. Fragrant Bouquet, przetestowana, świetnie się czuje w donicy
Na powitanie hostowe maleństwo Silver Treads And Golden Needles

Buziaki.
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Edi00 13:24, 20 lut 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Iza, wybieram się w sobotę na targ staroci z zamiarem zakupu kilku donic- bedą na hosty, hortensje, kordyline i inne roślinki- większość pomysłów podglądnęłam oczywiście z forum
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Basia_1987 19:52, 20 lut 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
U mnie jest tak: jak sobie coś zaplanuję kupić, szukam tego to nigdy nic konkretnego nie wpadnie w oko, a jak nie zaplanuję to coś fajnego się trafi Życzę udanych zakupów
____________________
" Baśniowy" ogród
alinak 23:17, 20 lut 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Edyta pochłonęłam wątek od początku . oniemiałam jak zobaczyłam te wode i potem twój post ...było minęlo nie ma , juz o tym nie mamzamiaru mysleć . brawo - tak trzymać zdziałasz cuda , bo masz kobito powera jak bomba zegarowa .a małżem się nie przejmuj . najpierw zazdrośc , złość , zobojętnienie , no i ani sie obejżysz jak na spotkanko z tobą pojedzie .

do garnka jednak dałabym lawende - nie pożałujesz jej kolor uspokoi ten żar pomarańczu . bedzie ekstra .
udanych zakupów
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Edi00 07:08, 21 lut 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Basia ja mam podobnie A innym razem jest tak, że jak mam kase to nie ma co kupić a jak juz kasy niet to wtedy widzę tyle cudnych rzeczy, które chciałabym kupić...
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 07:10, 21 lut 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Alina, dziekuję za zaproszenie. Będe sie starała przyjechać, bo jak zobaczyłam Wasze spotkania z tamtego roku, to aż się wzruszyłam- musiało być super
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies