Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Edi00 20:59, 04 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Agusia! Jak ja Ci zadraszczam własnie tego, że nie musiałaś iść do pracy w tak piękny dzień!!!
Ja się dzisiaj przekisiłam cały dzień w budynku
Ale mam takiego plana: urlopik na środę i czwartek- ponoć ma być ładnie Sekatorek i widereczko w rączkę i poodpoczywać trochę na ogródku
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 21:05, 04 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Mirka niestety nie znalazłam zdjęcia mojej wierzby smoczej w lecie (miałam jakiś czas temu awarię kompa i dużo zdjęć mi zjadło) ale już niedługo się zazieleni to ją obfotografuję
Generalnie uwielbiam ją najbardziej własnie o tej porze roku, kiedy widać dokładnie kształt gałęzi i kiedy ma taki piekny kolor kory...









____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Ewa4 21:16, 04 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Zainteresowała mnie ta wierzba smocza u ciebie zdjęcie obejrzę w internecie natomiast powiec mi jak ona zimę przetrzymuje czy jest wymagająca itd.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Edi00 06:05, 05 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Ewa4 napisał(a)
Zainteresowała mnie ta wierzba smocza u ciebie zdjęcie obejrzę w internecie natomiast powiec mi jak ona zimę przetrzymuje czy jest wymagająca itd.


Ewciu, ta wierzba wszystko przetrzyma i suszę i powódź i ciężką zimę U nmie tak miała i nic jej się nie działo- sidziała pod wodą dwa razy po 10 dni i przeżyła. Fajny z niej krzaczorek
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 06:07, 05 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Dzisiaj rano u nas szron...








Ale ja i tak optymistycznie ubiorę się do pracy w wiosenną kurteczkę
Mam nadzieję, że d...czka mi nie zmarznie

____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Ewa4 06:20, 05 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
miłego i słonecznego dnia życzę.pozdr.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Basia_1987 09:49, 05 mar 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
Ja przez 5 lat kolekcjonowałam roślinki ,kupowałam bez opamiętania i sadziłam gdzie bądź,dobrze,że w porę się opamiętałamale jeszcze pare krzaczków też mam do przesadzenia.
____________________
" Baśniowy" ogród
Madzenka 06:25, 06 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Edytko i jak wczoraj w wiosennej kurteczce ? Pozdrawiam wiosennie, dzisiaj u mnie tylko -2
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Rench 07:48, 06 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Miłego dnia życzę
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Marta7 08:27, 06 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Edi00 napisał(a)
Marta, ja dzisiaj byłam w Sandomierzu (tam gdzie giełda samochodowa)- starocie są tylko w sobotę. Ja dzisiaj kupiłam tylko trzy donice, ale i tak jestem zadowolona, bo zapłaciłam za nie wszystkie 30 zł


Innych targów nie znam


Edi,piękne te donice,szkoda że Tarnobrzeg jest tak daleko
Ja też kupuję podobne w sklepach z używanymi rzeczami zachodnimi-ale daje mi to radochy ,a że jestem stałym klijentem to mam zniżki i gratisy
Edi nawet nie wiesz ale poranną kawusię i śniadanko spożyłam w Twoim miłym towarzystwie
Płyty zawaliste,rzeczywiście będą idealnie pasować do murku! Pozdrawiam!
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies