Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Edi00 18:16, 03 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
No więc i u mnie wiosna zawitała

stokroteczka



moja ukochana wierzba smocza



jakieś cebulki...



to wiem- hiacynt



I hortensja



Ach! Jaka radość!
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 18:24, 03 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Mój ogród usiłuję założyć od dwóch lat... co roku na wiosne dostawałam szału: kupowałam wszystko ( no.. może bez przesady) co mi sie podobało i przyjmowałam od ludzi wszystko co mi chcieli dać- nie zastanawiałam się co, gdzie zasadzę i jakie to urosnie
W tym roku jest inaczej Dałam sobie na wstrzymanie z zakupami.
Ustaliłam prorytety: w tym roku przesadzam (znowu) część roślin a kupuję głównie drzewa coby wyższe piętro sobie stworzyć. Zagospodaruje sobie mój pagórek i tył domu- wiem, że może powinnam zacząć od przedogródka, bo to reprezentacyjna część, ale jeszcze nie mam na nią pomysłu a na górkę i tył mam
W tym roku też po raz pierwszy będe robiła rozsady z roślin, kupiłam sobie troszkę nasion i dzisiaj część wysiałam- mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie



No i staram sie trzymać moich kolorów...
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Mirka 18:27, 03 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Pokaż wiecej zdjęć tej wierzby smoczej tak w całosci jeśli masz
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
yeterelinka 21:22, 03 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Ja także zajęłam się tyłem domu,a później wezmę się za rabaty te sprzodu,bo są tragiczne.U mnie dzisiaj zakwitły krokusy, wszystko wychodzi z ziemi.Aż chce się żyćCieszę się, że magnolie nie zmarzły .Uwielbiam wiosne...
____________________
Ogrodowy bałagan
romka 21:29, 03 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
pierwszy raz u Ciebie widzę torebeczkę z nasionkami kremowej aksamitki, u mnie takiej nie ma.... dziewczyny się na nią trochę skarżyły (Ania asc - chyba ale nie wiem na 100%), że krótko kwitła i mimo, że piekna przegrywa z tradycyjnymi aksamitkami ... ciekawa jestem jakie Ty będziesz miała po niej wrażenia... koniecznie mi melduj... ja osobiście sie w tym roku nie przekonam, bo i tak nakupiłam tyle nasion że chyba na dwa pokoje na górze z południowymi oknami będę musiała do maja wyłączyć z użytku
Edi plan masz bardzo dobry niech się spełnia... ja to też całe życie w gorącej wodzie kąpana a teraz uczę się slow przecież w końcu mam zamiar dłuuuugo żyć
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Edi00 06:26, 04 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Mirka postaram sie poszukać jakiegoś zdjęcia, ale dopiero wieczorem, teraz juz prawie wychodzę do pracy- jeszcze tylko zerknięcie na ogrodowisko...

Yeterelinka ja na tyłach domu spędzam najwięcej czasu- czytam, leżakuje, pije poranną kawę i dlatego musi być dopieszczona a o przodzie pomyslę nastepnej zimy Wiosna....u mnie dzisiaj słonko

Romka plan planem, ale z tego mogą jeszcze różne rzeczy wyjśc, bo ja też niestety w gorącej wodzie kąpana, ale mam nadzieję że ogrodowisko będzie trzymało mnie w ryzach. Zresztą sama juz zrozumiałam: nie tak szybko, nie wszystko od razu i nie hurtowo
A co do aksamitki...to jak tylko jej nie ukatrupie na wstepie i coś z niej wyjdzie - dam ci znać
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 06:33, 04 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Dziewczyny nie chce zapeszać, bo jeszcze wcześnie, ale u mnie słońce
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Mala_Mi 07:37, 04 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja też w gorącej wodzie kąpana.... wiec na mnie nie licz, że pomogę utrzymać się w ryzach

Aksamitki nie ukatrupisz.... to niemożliwe.... nawet mi się nie udało.... a do domowych kwiatków to ja jestem macocha
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Edi00 09:37, 04 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Ale jak patrzę na twoje storczyki, to wierzyć mi sie nie chce, że je macocha wyhodowała...)))
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
adom1206 20:03, 04 mar 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Zakupów nasiennych Edytko narobiłaś że ho ho.zazdraszczamTo co nie wiesz to krokusiki z ziemi ci wyszły.U mnie dzisiaj też słonko cały dzień aż miło.Szalałam włacznie z pierwszą dworkową kawkąFajnie nie musieć iść do pracy.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies