Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...

Edi00 12:18, 12 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Ewa4 napisał(a)
Edytko będzie i wiosna zdążymy się jeszcze napracować tak sobie myślę że za szybko ruszyliśmy do prac wiosennych i się zima obraziła i pokazała co potrafi .Pozdrawiam


Wiem, wiem maruda jestem, ale to przez te "gorsze" dni- niedługo mi przejdzie
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Madzenka 20:14, 12 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Edi00 napisał(a)
Znowu sobie namieszałam w głowie...całe weekend oglądałam Ogród Różany Ani i się zakochałam... w różach oczywiście Mam już listę, tylko trochę za długą jak tegoroczne możliwości i muszę coś wybrać...

A U MNIE ZNOWU WSZYSTKO SKUTE LODEM


Mialam to samo zamówiłam dzisiaj 3 austinki ale w donicy, dostanę dopiero pod koniec kwietnia. Ja już się tych róź doczekać nie mogę. Z blogiem Ani jestem już na Ty

O jakich różach myslisz?


Ps. Pomyśl o tych pięknych kwitnących latem w słońcu różach uśmiechnij się

Ja miałam wczoraj doła pogodowego ale jak poczytałam forum to uśmiech na całego!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AniaDS 21:19, 12 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Wytrzymałyśmy całą długą zimę to i te kilka dni jeszcze wytrzymamy, już marzec, głowa do góry .
Dziewczynki, bardzo się cieszę, że zaglądacie na bloga, jakby coś tam było nie tak, do poprawki (jakiś błąd czy zdjęcie niedostępne) to dajcie mi znać, bo mam już tam tyle postów, że tematu nie ogarniam a czasem coś lubi sfiksować .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Hogata 21:55, 12 mar 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Założylam nowy wątek w spotkaniach, żeby ułatwić dogadanie szczegóły spotkania i zamieścić foto relację dla potomnych
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2982-spotkanie-ogrodowoszkolkowe-rzeszow-2013
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Mala_Mi 17:55, 13 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Byłam.. poczytałam i myk,myk.. dalej
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gosiniak 11:29, 14 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Edytko napisałam już o tym asahi u siebie,
róże kocham i właśnie kombinuję jak tu zrobić, żeby mieć ich trochę więcej
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Mala_Mi 15:48, 14 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Edytki wszędzie dużo tylko nie u siebie Ot dziewczyna lubi chodzić w gości
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Edi00 18:05, 14 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Marzena2007 napisał(a)


Mialam to samo zamówiłam dzisiaj 3 austinki ale w donicy, dostanę dopiero pod koniec kwietnia. Ja już się tych róź doczekać nie mogę. Z blogiem Ani jestem już na Ty

O jakich różach myslisz?


Ps. Pomyśl o tych pięknych kwitnących latem w słońcu różach uśmiechnij się

Ja miałam wczoraj doła pogodowego ale jak poczytałam forum to uśmiech na całego!


Madżenko na doła pogodowego najlepszą drabiną dla mnie jest praca i przez ostatnie trzy wieczory remontowałam biurko- potem go pokażę Jest lepiej

A jeśli chodzi o róże, to wybrałam sobie narazie cztery- będą posadzono koło altany, dlatego chciałam żeby pachniały i były w kolorach bieli, jasnego różu i róż mocniejszy (tej jeszcze nie wybrałam)

1)Blanche Moreau- historyczna
2)Chopin-
3) Aphrodite- nostalgiczna
4)Queen of Sweden

Mają rosnąć razem z naparstnicami i ostróżkami.

A może ktoś ma inne sugestie?

____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 18:07, 14 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
AniaDS napisał(a)
Wytrzymałyśmy całą długą zimę to i te kilka dni jeszcze wytrzymamy, już marzec, głowa do góry .
Dziewczynki, bardzo się cieszę, że zaglądacie na bloga, jakby coś tam było nie tak, do poprawki (jakiś błąd czy zdjęcie niedostępne) to dajcie mi znać, bo mam już tam tyle postów, że tematu nie ogarniam a czasem coś lubi sfiksować .


Aniu, Twój blog jest balsamem na zmęczoną zimą duszę

Może też coś mi podpowiesz w sprawie moich pierwszych w życiu róż?
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 18:09, 14 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Hogata napisał(a)
Założylam nowy wątek w spotkaniach, żeby ułatwić dogadanie szczegóły spotkania i zamieścić foto relację dla potomnych
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2982-spotkanie-ogrodowoszkolkowe-rzeszow-2013


To był dobry pomysł Może ktoś jeszcze się przyłączy
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies