Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blokersi w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Blokersi w ogrodzie

hanka_andrus 07:39, 16 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pozdrowienia zostawiam. Udanych prac ogrodowych.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Joasia 11:11, 16 kwi 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Haniu, ja cały czas odnoszę wrażenie, że to nie prace ogrodowe a budowlanka jakaś
Ale oby do przodu. Już teraz mamy przed sobą przestrzeń i aż się lepiej oddycha patrząc na pustkowie, a nie na stertę śmieci, rozpadających się szop i wyjących z ziemi fundamentów
A rano ptactwo nam pieknie śpiewa w podzięce za to, co znajduje w hałdach zrytej koparką ziemi
____________________
Blokersi w ogrodzie
jotka 11:13, 16 kwi 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Po budowlanych przyjdzie czas na prace ogrodowe. A potem na śliczne efekty tych prac Zagladam i kibicuję
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
madzielena 11:35, 16 kwi 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Witaj Joasiu, przejrzałam Twój wątek - fajnie że się tak zabraliście z kopyta do pracy (skąd ja to znam).

Początkowy bajzel nie nastraja zbyt optymistycznie ale przecież "cierpliwością i pracą herosi się bogacą" jak brzmi cytat z ulubionej bajki mojej córki "Hercules"


Sama zaczynam prace w ogrodzie więc wiele Ci nie podpowiem, ale chciałam Ci polecić programy z serii "How to be a gardener" Alana Titmarscha. Są to zupełne podstawy, ale po pierwsze są ciekawe a po drugie wyjaśniają wiele rzeczy. A może je już znasz?

Ja będę w tym roku z racji baaardzo ograniczonego budżetu eksperymentować z kwiatami jednorocznymi (opakowanie siewek kosztuje 70 gr za sztukę ) Rady jak siać zaczerpnęłam właśnie od Alana Czeka nas też trawnik i równanie działki no i warzywnik.


Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
anna_g 11:40, 16 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Asiu, faktycznie moc pracy przed Wami - ale czuję że będzie pięknie... Pozdrawiam i trzymam kciuki za realizacje będę zaglądać bo to faktycznie jest "budowanie od początku"
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Joasia 12:10, 16 kwi 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Dziękuję Magdo! Widziałam Waszą działeczkę! Bardzo mi się u Was podoba!
I koniecznie daj znać jak Wasze zmagania z równaniem.
My narazie rujnujemy budżet wypożyczając maszyny i lejąc w nie hektolitry paliwa
Programu nie znam bo ... nie mamy telewizora. Nie dlatego, że wydaliśmy wszystko na
prace w ogrodzie Po prostu takie z nas antytelewizyjne dziwaki
Ale skoro polecasz to poszukam w sieci tego programu. Dziękuję!

Aniu, dziękuję za słowa wsparcia.
Ja tez mam nadzieję, że będzie pięknie i, że będę mogła pokazać coś
zielonego jeszcze w ym sezonie!
Ogrodoterapia, to bardzo trafna nazwa. Nie sądziłam, że to kiedykolwiek powiem
ale bardzo mi podleczyło skołatane nerwy grzebanie w ziemi w zeszłym roku
____________________
Blokersi w ogrodzie
hanka_andrus 12:39, 16 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Hejka! Niestety nie pokażę dziś kwiatków bo zamknęły oczka. Pochmurno. Ale i tak słonecznie do Was się uśmiecham! Miłego dnia!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Robertop 12:48, 16 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Pozdrawiam
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Debra 20:21, 16 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Joasiu, fajnie, że etap 'śmieciowy' za Wami.
Pokaż może jakieś nowe zdjęcia, proszę
Bardzo bym chciała zobaczyć ten Wasz ogród.

U mnie nowe zdjęcia ścieżki w trakcie malowania - widać elementy i jak są zrobione. Zapraszam
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
DoCia11 20:47, 16 kwi 2013


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 47
dziękuje za serdeczne powitanie
____________________
DoCia11 Moje wyzwanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies