Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

Pokaż wątki Pokaż posty

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

kariko 14:56, 15 mar 2018

Dołączył: 13 cze 2016
Posty: 127
Witajcie,

nieśmiało się przypominam z prośbą o poradę - strona 772 pod koniec.

wiosna idzie ... a w głowie pusto, może ktoś pomoże...
Gardenarium 17:32, 15 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Zrób poziome zdjęcie z naprzeciwka a nie pionowe z boku. Dlatego nie pomogłam bo zdjęcie niedobre. Nie da się na nim narysować dobrze.

Zrób cały widok, bo jak projektować front domu jak widzisz z ukosa tylko wycineczek domu? Ja przynajmniej takiej zdolności nie posiadam. Żeby podpowiedzieć, trzeba cokolwiek wiedzieć. Co jest po drugiej stronie, bo może wyjdzie
groch z kapustą?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:36, 15 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
No zobacz, co tu można zaprojektować, nikt jasnowidzem nie jest przecież. Zrób porządne zdjęcie po prostu.



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:37, 15 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ktoś inny zrobił takie zdjęcie, to od razu uzyskał pomoc. A może po prostu sobie skopiuj?
Wystarczy trochę się cofnąć, poszukać. Nie zawsze jest czas każdemu rysować od nowa.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
DorKa 08:13, 16 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Danusiu i ja skorzystam z dyskusji jeśli pozwolisz chciałam się inspirować tym zdjęciem powyżej tylko zastanawiam się czy mogę zostawić yellow Ribbon, która już tam jest zamiast fioletowego drzewa ? Czy będzie za żółto.. Nie wiem co z tą thuja przedogrodowiskową począć


____________________
Dorka Zakręcony ogród
Fluorek15 10:00, 16 mar 2018

Dołączył: 16 mar 2018
Posty: 1
ja w temacie projektowania jestem dno i 10 metrów mułu... fakt jakaś tam swoją estetykę posiadam ale nie wiem co i jak będzie do siebie pasowało . ;/
jednak będę musiała zatrudnić firmę projektową, nie bardzo mi się to uśmiecho bo to oznacza kolejny wydatek. Zna ktoś firmę z Warszawy [reklama] sąsiadka korzystała z ich usług ... pięknie jej zrobili ... ale głupio mi pytać ile za to dała
Anda 10:38, 16 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Fluorek15 napisał(a)
ja w temacie projektowania jestem dno i 10 metrów mułu... fakt jakaś tam swoją estetykę posiadam ale nie wiem co i jak będzie do siebie pasowało . ;/
jednak będę musiała zatrudnić firmę projektową, nie bardzo mi się to uśmiecho bo to oznacza kolejny wydatek. Zna ktoś firmę z Warszawy […]


Jesteś na forum prowadzonym przez bardzo dobrą projektantkę ogrodową z Warszawy i jeszcze się pytasz?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Jjjustaaa 16:50, 16 mar 2018

Dołączył: 16 mar 2018
Posty: 2
Witajcie, jestem tu nowa i przepraszam za niedociągnięcia. Wiosną planuje stworzyć rabate przy ogrodzeniu. Myślę żeby zrobić tam szpaler z hortensji bukierowej, chciałabym coś nie za wysokiego, może Bobo. Co o tym myślicie? A może jakiś inny pomysł. Strona zachodnia słońce po południu.
Poniżej foto z okna kuchennego. Mam nadzieję że uda się wstawić.

Bobo od ulicy będzie za niska, bo jej tłem będzie ażurowy płot. Kurz i brud z ulicy i każdy będzie zaglądał. Tło powinno być wyższe dla tej hortensji a anie sama hortensja.
17:58, 16 mar 2018
Fluorek15 napisał(a)
ja w temacie projektowania jestem dno i 10 metrów mułu... fakt jakaś tam swoją estetykę posiadam ale nie wiem co i jak będzie do siebie pasowało . ;/
jednak będę musiała zatrudnić firmę projektową, nie bardzo mi się to uśmiecho bo to oznacza kolejny wydatek. Zna ktoś firmę[reklama]? sąsiadka korzystała z ich usług ... pięknie jej zrobili ... ale głupio mi pytać ile za to dała

Z Warszawy to proponuje wejść tutaj Projektowanie ogrodów w Warszawie - Gardenarium na pewno lepszy projekt będzie niż u sąsiadki, kontakt jest na samej górze po lewej
Gardenarium 09:18, 17 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
DorKa napisał(a)
Danusiu i ja skorzystam z dyskusji jeśli pozwolisz chciałam się inspirować tym zdjęciem powyżej tylko zastanawiam się czy mogę zostawić yellow Ribbon, która już tam jest zamiast fioletowego drzewa ? Czy będzie za żółto.. Nie wiem co z tą thuja przedogrodowiskową począć




Może zostać, tylko musi być przycinana np. jako wrzeciono. Bo wyrośnie za wielka. Będzie fajny topiar. Reszta nie musi być żółta, zamień na bordo i fiolet lub granatowy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies