Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

Pokaż wątki Pokaż posty

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

atena13 22:14, 09 kwi 2018


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Witam, mam pytanie moja turzyca Ice Dance okropnie się rozrosła i porozłaziła, zabiła nawet tulipany ,które rosły w nich w ubiegłym roku.Pomyślałam,że mogłabym posadzić ją do doniczek i wtedy dopiero wsadzić do ziemi,czy to ograniczy jej rozrastanie czy raczej nic nie da? Szkoda byłoby mi ją całkiem zlikwidować ale ona rozłazi się po całej rabacie.
____________________
atena - Mój ogródeczek
frezja 23:04, 09 kwi 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
atena13 napisał(a)
Witam, mam pytanie moja turzyca Ice Dance okropnie się rozrosła i porozłaziła, zabiła nawet tulipany ,które rosły w nich w ubiegłym roku.Pomyślałam,że mogłabym posadzić ją do doniczek i wtedy dopiero wsadzić do ziemi,czy to ograniczy jej rozrastanie czy raczej nic nie da? Szkoda byłoby mi ją całkiem zlikwidować ale ona rozłazi się po całej rabacie.


A nie lepiej odmłodzić ?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Gardenarium 23:06, 09 kwi 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wykopać, podzielić, wsadzić młodziutkie. Resztę posadzić na ulicy czy gdzieś.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
atena13 08:43, 10 kwi 2018


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Dzięki za radę fajnie. że można na Was liczyć
____________________
atena - Mój ogródeczek
Rejzi 09:06, 10 kwi 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
frezja napisał(a)
Zawsze można spróbować..


No to w takim razie zaryzykuję i spróbuję z tymi żurawkimi z czarną trawką. Dziękuję za pomoc.
Ps. co do porad Danusi, czytam, analizuje i na ile potrafię staram się realizować bardzo cenię jej profesjonalizm i wiedzę
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
frezja 16:19, 10 kwi 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Rejzi napisał(a)


No to w takim razie zaryzykuję i spróbuję z tymi żurawkimi z czarną trawką. Dziękuję za pomoc.
Ps. co do porad Danusi, czytam, analizuje i na ile potrafię staram się realizować bardzo cenię jej profesjonalizm i wiedzę


Powodzenia i pokazuj postępy . Lubię takie malusie ogródki.

Rozumiem, że początki trudne i czasami jakaś porada wydaje się nam niewłaściwa..też tak miałam
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Gardenarium 16:46, 10 kwi 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ale Frezja w ciemno brała wszelkie uwagi to ma teraz pięknie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
akwarela 17:41, 10 kwi 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
A mi kto odpowie?
____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
frezja 19:38, 10 kwi 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Gardenarium napisał(a)
Ale Frezja w ciemno brała wszelkie uwagi to ma teraz pięknie


To prawda Danusiu..zwłaszcza jeżeli chodziło o Twoje rady

Cieszę się bardzo z tego co mam i z tego, czego tu się dowiedziałam, nauczyłam. Do dziś wspominam żwirek, który zbieraliśmy na kolanach z pseudo kącika wypoczynkowego; a było co zbierać...3 worki
Dzisiaj mam fajny taras dzięki Tobie Danusiu

____________________
Ewa - Ogrodowy song
kalinka 20:11, 10 kwi 2018

Dołączył: 10 kwi 2018
Posty: 7
Witam, chciałabym zapytac czy to drzewko chyba jałowiec można uformować i jak
jeśli ktoś wie proszę o radę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies