Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

Grzesiu 13:42, 07 lut 2021


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 330
Witam i pozdrawiam.
Bardzo podoba mi się takie podejście do życia. Dziś młodzieży nie chce się kompletnie nic. A gdzie jeszcze jakby mieli w ziemi dłubać.
Moje ciemierniki nawet tak jeszcze na działce nie wyglądają.
Pozdrawiam
____________________
Moja-dzialeczka-Grzesiu
hankaandrus_44 19:28, 07 lut 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Zbyszku, jak u Ciebie? Sypie? Pewnie odgarniasz. Mrozi? Pewnie się otulasz.

Trzymaj się ciepło, dzielny z Ciebie facet! Nie dajesz się! I tak trzymaj.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
zbigniew_gazda 08:57, 08 lut 2021


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Grzesiu - dzięki za odwiedziny, opinię i tak trzymaj. Oby wiosna szybko pokonała zimę.

Haniu - cienko jest. Wczoraj cały dzień lekko prószył śnieg a w nocy zmienił się w deszcz. Jakie było dziś rano zdziwienie! Nie da się iść bo taka zrobiło skorupę lodu na wczorajszym śniegu. Siedzimy w domu a na plusowe temperatury nie ma szansy chyba bo norweska pokazuje coraz większe mrozy. Mam takie kolce zakładane na buty i może po raz pierwszy ich użyję? Schody i ścieżkę prowadzącą do domu delikatnie oczyściłem łopatą. Będzie lb i kawusia.
Pozdrowionka w nowym tygodniu.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Joku 09:20, 08 lut 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Na koła samochodów też zakładacie łańcuchy? Zawsze się zastanawiam jak zimą się jeździ po górzystych terenach. Dla wyjaśnienia dodam że ja na płaskim mieszkam .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
zbigniew_gazda 09:45, 08 lut 2021


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Jolu w naszych stronach górki takie średnie i łańcuchów nie potrzeba. Służby nie dopuszczają aby była biała nawierzchnia a szkoda. Sól gryzie lód i śnieg ale i karoserie samochodów.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hankaandrus_44 11:21, 08 lut 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Ślizgawicy współczuję, ja już bym nie wyszła. Byliśmy z piesem ale na krótko, wigotny zimny wiatr odmorski.

Śnieg mam zapowiedź na dziś wieczór, ale może go nawet nie być, tyle co jest wystarczy. Aktualna temperatura C -9.

Na mojej prognozie jest jeszcze do piątku takie zniżki w nocy, potem jest szansa na plusy. Trzymaj się, Kolce, kolcami ale i jakiś kij z gwoździem się przyda.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
malgorzataka... 12:04, 08 lut 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Oh Zbigniewie jak ja kocham te wasze rozmówki z Hanusią,prozą i wierszm.
Ukłony przesyłam.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Ewa777 14:43, 08 lut 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Uważajcie na siebie przy takiej śliskiej pogodzie. Duże mrozy teraz w całej Polsce.
Piękne kwiaty w domu Śliczne ciemierniki, po śniegu będą już cieszyć
Pozdrawiam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
zbigniew_gazda 16:28, 08 lut 2021


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Haniu nie mam kostura z gwoździem. Byliśmy z Barim na chwilkę ale nie da rady. żrobiłem ze 29 kroków i wróciłem. Piesek zdziwiony długo siedział na dróżce z nadzieją że pójdziemy tak jak wczoraj 5 km. Jak śnieg tego lodu nie przysypie to będzie masakra.

Gosiu dzięki w imieniu swoim i Hani. Tak się droczymy już chyba 10 lat z hakiem.

Ewo dzięki za pochwały. Nie wiem czy ciemiernik sobie poradzi - oby. Zima tym razem zaskoczyła nie tylko drogowców. Wszędzie mówią i piszą o mrozach a u nas minus 1 tylko i nadal kropi deszcz.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Joku 17:39, 08 lut 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Tym razem widocznie północ zimę nadrabia. Aktualnie trochę pada śnieg jest zimny wiatr. Psi spacer wieczorny jeszcze przede mną.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies