Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

agatanowa 21:17, 30 paź 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Asia, to z cmentarza też!

hmm... choć trochę boję się, że mnie pokara
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
wietrzyk 21:24, 30 paź 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
agatanowa napisał(a)


Tak mi wygląda początek rabaty z iglakami i kulką lampy. Ale być może to moje niewłaściwe odczucie.



tak coś właśnie miałam odczucie, że nie tak to wygląda...
Pisałam, zresztą wcześniej o tej rabacie, że się niezbyt udała. Mniejsze iglaczki eksmituję w inne miejsce, a na tle smaragdów coś bardziej poczochranego dam
Dzięki Agata, że zwróciłaś na to uwagę. Chodziłam wokół tego zakątka jak pies wokół jeża, zrobiłam... i 15 min później już wiedziałam, że to nie to... Tak jeszcze kilkanaście razy i może się nauczę
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 21:27, 30 paź 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
agatanowa napisał(a)
Asia, to z cmentarza też!

hmm... choć trochę boję się, że mnie pokara


No, co ty...
jakbyśmy na zmarnowanie poobrywały, to co innego...
A przecież, pomnażamy te roślinki
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Kamajla 21:52, 30 paź 2013


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Byłam, poczytałam, pozdrowienia pozostawiam
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Katkak 22:40, 30 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Hej Asiu, ale fajową masz tą kulkę-lampę. Bombowo musi wyglądać wieczorem jak świeci. Fajnie by wyglądała tuż przy niej jeszcze jedna mniejsza Ja tez z miesiąc, albo dwa temu urwałam kilka gałązek bukszpanu u teścia na działce, w domu zanurzyłam je w ukorzeniaczu i wsadziłam do doniczek. Dbałam i dbam o nie, ale chyba mi się nie udało Trochę koloru straciły, chyba umierają, ale jeszcze się nie poddaję i chucham-dmucham, podlewam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
hania 23:05, 30 paź 2013


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Masz pole do popisu na tej pięknej dużej działce ... życzę wytrwałości i osiągnięcia wymarzonego ogrodu.....pozdrawiam
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Borbetka 08:02, 31 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
A ... z kościelnego ... to mus, że się uda. A hi, hi, hi to jak nasz Konradzik .
____________________
borówcowy wizytowka
malgorzata_s... 17:32, 31 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Joasiu ja też mam roślinkę z cmentarza i rośnie niesamowicie Odszczepki nie grzech. Jakbyś całego wykopała to inna sprawa Pozdrowienia zostawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Debra 12:25, 01 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Odwzajemniam wizytę
Śliczny dom w pięknej okolicy, ogromny ogród. Widać Twoje zaangażowanie w tworzenie ogrodu i coraz większe wpływy Ogrodowiska. Wyrzucone maty, kanciki, każdy tak ma

Masz co obsadzać, wiele już zrobiłaś, początki były ciężkie z tymi śmieciami, na szczęście najtrudniejszy etap za Wami.

Ja też mam podobnie, sadzę, patrzę, zmieniam, znowu zmieniam.... Chyba większość z nas dopiero jak rosliny w ziemi, widzi czy jest tak, czy nie. Ja kompletnie nie mam ogrodowej wyobraźni, więc do oczekiwanego efektu zawsze dochodzę metodą prób i błędów

Pozdrawiam
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Ewa4 10:22, 02 lis 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Byłam pozdrawiam a latarenka super.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies