Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 15:10, 10 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
patrycja napisał(a)


A Twoje vanilki mają już pączki?
U mnie też są większe od limek a pączków nie widać trochę się martwię czy będą kwitły.


Pati nie nie mają jeszcze, pamiętam,że w tamtym roku też dosyć późno były, więc myślę,że nie mamy się czym martwić
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 15:12, 10 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Dzisiaj piękna, słoneczna pogoda, basen rozłożony dzieciaczki szaleją, a ja w wolnej chwili pochwalę się dzisiejszym zakupem



Czekam na wieczór, bardzo ciekawa jestem jak będą świecić, jak ładnie w przyszłym tygodniu dokupię jeszcze kilka szt
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
AnnaCh 15:15, 10 cze 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kule super To solarne, czy na prąd?
Domek też muszę pochwalić
Paulina Twój ogród zrobił się bardzo dojrzały, piękny.
Zazdroszczę Ci bardzo widoku z tarasu na góry, które wielbię od lat, gdybym miała tak blisko jak Ty, to pewnie na weekendy często byśmy wyskakiwali
____________________
Ania - Malutki pod lasem
jolka 15:45, 10 cze 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
paulina_ns napisał(a)
Hej Jolu właśnie byłam u Ciebie no i co mogę napisać znów tylko " wow "!! U mnie artemis też cała zapączkowana i urosła w tym roku wielka, ale póki co otworzył się jej na razie jeden kwiat mszyce ją dopadły, wczoraj polałam jej po liściach gnojowką z pokrzyw, ale na razie żadnej poprawy nie zauważyłam a co do zamówienia, będę chciała zamówić kilka róż w tym tygodniu, to daj znać jakie chcesz różyczki i złożę zamówienie Ps. W końcu doczekałam się kwiatów MW cudne są


Super kulki zakupiłaś, też jestem ciekawa jaki będzie efekt wieczorkiem. Rozumiem, że to solary? Co do mszyc na różach, powiem Ci, że ja się nie bawię w eko na kwiatkach. Jak coś zauważę jadę mospilanem i tyle. Gorzej jak na jedzeniu jakieś robale są, wtedy wrotycz i pokrzywa. Chyba nawet pomogło ostatnio na jabłoni. CO do zamówienia... priv MW śliczna, na pewno się wzmocni i będzie nie jeden kwiatek
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
paulina_ns 18:49, 10 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
AnnaCh napisał(a)
Kule super To solarne, czy na prąd?
Domek też muszę pochwalić
Paulina Twój ogród zrobił się bardzo dojrzały, piękny.
Zazdroszczę Ci bardzo widoku z tarasu na góry, które wielbię od lat, gdybym miała tak blisko jak Ty, to pewnie na weekendy często byśmy wyskakiwali


Dziękuję Aniu za bardzo miłe słówka kule są solarne i czekam aż się ciemno zrobi bardzo lubię takie dodatki w ogrodzie a co do widoku, uwielbiam go i w życiu nie chciałabym się zamienić buziaczki!
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 18:52, 10 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)


Super kulki zakupiłaś, też jestem ciekawa jaki będzie efekt wieczorkiem. Rozumiem, że to solary? Co do mszyc na różach, powiem Ci, że ja się nie bawię w eko na kwiatkach. Jak coś zauważę jadę mospilanem i tyle. Gorzej jak na jedzeniu jakieś robale są, wtedy wrotycz i pokrzywa. Chyba nawet pomogło ostatnio na jabłoni. CO do zamówienia... priv MW śliczna, na pewno się wzmocni i będzie nie jeden kwiatek


Jolu i działa ten mospilan też na mszyce? ja już siły do nich nie mam, psikałam jakimś tam spreyem nic nie dało, wczoraj gnojówką i też nic, a jest ich coraz więcej i więcej już prawie na wszystkich rozach w ogrodzie mi siedzą i to w jakiej ilości! priv odczytałam i odpisałam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 18:55, 10 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasiu wstawiam Ci zdjęcia róży weeding piano. Krzak sporo urósł od zeszłego roku, ale jakoś kwiaty mnie nie powalają, są ładniejsze róże, ale o gustach się nie dyskutuje



A tutaj róża piano, no ona jest cudna moim zdaniem

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 18:57, 10 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
A jak jestem już przy różach to jeszcze różyczka stefka, pomimo przesadzenia ślicznie kwitnie

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 19:01, 10 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
I mój nr 1 na który czekałam od wiosny, munstead zamówiona z gołym korzeniem jednak zakwitła może ilość kwiatów nie powala, ale najważniejsze,że w końcu kwitnie



Te zdjęcia najbardziej oddają jej kolor, w słońcu wychodzą całkiem inne.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Zana 21:24, 10 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Paulinka, długo mnie nie było na O. i nadrabiam zaległości. Przyłączam się do zachwytów nad domkiem dla dzieciaczków, no super jest. Róże, no cóż można napisać innego o różach, jak tylko to że są cuuuudowne. U mnie cztery Lavender Ice strajkują w tym roku, za to cztery przesadzone w ubiegłym roku na nową różankę ładnie pączkują. Tamte cztery też muszę przesadzić.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies