Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Nikita 18:53, 22 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Tradycyjnie już zbiorowa fotka…

Edit: Podpisuję fotkę na prośbę Ani.
Rząd stojących (od lewej): Renia (rozark), gospodarz – Pan Władysław, Mariolka (koleżanka Margarete), nie co z tyłu Monika (jankosia), nasza kochana Bogdzia, Grześ (małż Kasik) i Kasia (Kasik), Gosia (ciocia Gosia), Małgosia (Margarete), Mariolka (paniprzyroda), Ania (nowa twarz w ekipie łódzkiej, czyli AniazUroczyska), Danusia (koleżanka paniprzyrody).
Niski parter (też od lewej): Agnieszka (Aga55 - od jakiegoś czasu na forum, ale dopiero teraz się ujawniła), ja (Nikita), Agata (AgataP) i Ela (kuzynka Margarete)
Operator zza obiektywu: Krzyś (małz cioci Gosi)


Na mnie osobiście największe wrażenie zrobiły….


…i żeby nie było, że to takie zwykłe kwiatuchy… stoję na palcach
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 19:34, 22 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Niedziela też fantastyczna, ale niestety mało dokumentacji fotograficznej bo narzuciłyśmy tryb przyśpieszony…
Najpierw wycieczka po Łodzi z szybkością pendolino. Pokazałyśmy Gosi i Krysiowi kawałek historycznej łódzkiej architektury, stare fabryki, lofty na Tymienieckiego, Księży Młyn, skrawek ulicy Piotrkowskiej i pasaż Róży


potem nowoczesny Dworzec Fabryczny i EC1


Następnie kawałek naszego rodzinnego miasta z akcentem filmowo/reklamowym…
Czy poznajecie tą uliczkę z jednej z telewizyjnych reklam (podpowiedź – suplement diety, którego składnik usuwa nadmiar wody z organizmu)
Wszystkie po kolei przeglądałyśmy się naszym odbiciom w szybie, ale jakoś zmniejszenia wagi ciała nie odnotowałyśmy…ha ha


Potem ogród Margarete… tylko niestety jedno ujęcie, ale za to potwierdzające stare polskie przysłowie" "Ważka ważce oka nie wykole"


Wizyta w ogrodzie Małgosi połączona z ogrodowiskowym serniczkiem z malinami + pyszną kawusią
A na koniec „Szmaragdowy Zakątek” w kroplach deszczu (hurrra…nareszczie) i kalorycznymi lodami z ajerkoniakiem
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
malgorzata_s... 19:53, 22 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Madziu kochana, zwariowana mogąca obdzielić energią połowę ludzkości, bardzo dziękujemy za cudowne spotkanie opowieści o rewelacyjnej Babci i inne które bawiły do łezRozmowa o narzędziach z moim Emem bezcenne.......Na samą myśl o Waszej łudzkiej ekipie japa sama robi banana. Czekam na Was i mam nadzieję że się doczekam Kilka fotek na pamiątkę

Ten uśmiech będę sobie oglądać jak sama będę chciała się uśmiechnąć
To już u Ciebie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 19:56, 22 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 19:59, 22 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Bogdzia 21:56, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fajnie spędziłyście niedzielę.Nie wszystkie miejsca rozpoznaję.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasya 22:12, 22 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41926
Stęskniłam się juz za wami
Milo chociaż fotki obejrzeć
Może wy do mnie przyjedziecie za miesiąc ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
AnnaCh 22:54, 22 lip 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ale czad... Super
Pozdrawiam Madziu, miło widzieć Wasze buzie
Co do jeżówek, to pisałam u mnie, polecam również te zwykłe, różowe
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AniazUroczyska 00:44, 23 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Madziu, fajnie by było podpisać fotkę zbiorową
Kojak 09:20, 23 lip 2019


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
Magda odsłona letnia ogrodu - śliczna. A gości nie zmęczyłaś zbyt mocno?
____________________
TomekSosnowe zacisze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies