Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

popcorn 11:39, 23 lip 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale fajnie. Szkoda że mnie nie było. Stęsknilam się za Wami baby! Buziaki dla wszystkich dobrze na Was popatrzeć!
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 16:21, 23 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdzia – jak to „nie wszystkie miejsca poznajesz”? W Szmaragdowym ? Musisz koniecznie przyjechać!!!

Kasya – myślałam, że spotkamy się w Skierniewicach, ale do Skierniewic nie jedziemy. Są inne plany w tym samym terminie. Szkoda…pojedziemy w przyszłym roku.

AnnaCh – czytałam o jeżówkach. Zdecydowałam się na te bezodmianowe. Już kilka zakupiłam, resztę nabędę wiosną. Coś „wzięło mnie” na te jeżówki…nie wiem dlaczego wcześniej ich nie miałam?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 16:22, 23 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
AniazUroczyska – mówisz i masz – fotka podpisana.

Kojak – troszkę zmęczyłam, ale chyba nie żałują, bo fajnie było.

popcorn – my też bardzo utęsknione za tobą. Będziesz w Zduńskiej na targach?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Kasya 17:16, 23 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41919
Nikita napisał(a)
Bogdzia – jak to „nie wszystkie miejsca poznajesz”? W Szmaragdowym ? Musisz koniecznie przyjechać!!!

Kasya – myślałam, że spotkamy się w Skierniewicach, ale do Skierniewic nie jedziemy. Są inne plany w tym samym terminie. Szkoda…pojedziemy w przyszłym roku.

AnnaCh – czytałam o jeżówkach. Zdecydowałam się na te bezodmianowe. Już kilka zakupiłam, resztę nabędę wiosną. Coś „wzięło mnie” na te jeżówki…nie wiem dlaczego wcześniej ich nie miałam?


Ale Skierniewice to dopiero za 2 miesiące.....
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Bogdzia 20:59, 23 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nikita napisał(a)[img size=337x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/190/1904493/original.jpg[/img]


Jak Ty mogłas po takiej ostrej wysuszonej trawie na bosaka chodzic?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 21:20, 23 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Madziu jeżówkami tymi różowymi nieodmianowymi które się u mnie mnożą (jako jedyne ....i przetrzymują bez problemu zimę) to się z tobą wiosna podzielę. Mam je od Krys a więc z dobrego źródła. U mnie rosną jak szalone przy tarasie - sama widziałaś.
Jeszcze ci *wiszę* carrex The Beatles i tę hostę z białym obrzeżeniem liści. Wszystko pamiętam ale nagle przyszły gorące dni majowe, potem wyjechałam a później już było za późno na dzielenie.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AniazUroczyska 00:14, 24 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Nikita napisał(a)
AniazUroczyska – mówisz i masz – fotka podpisana.



To lubię Ja tym razem wiedziałam , kto jest kto, ale inni oglądający - nie! A przecież w ten sposób wzajemnie się poznajemy!
AniazUroczyska 00:51, 24 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
popcorn napisał(a)
Ale fajnie. Szkoda że mnie nie było. Stęsknilam się za Wami baby! Buziaki dla wszystkich dobrze na Was popatrzeć!


Kojak, Karola- myślałam że będziecie u Bogdzi i dane nam będzie się poznać....
Kojak 08:07, 24 lip 2019


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
Ania miło , że o mnie pomyślałaś. Z braku czasu sporadycznie bywam na spotkaniach.
____________________
TomekSosnowe zacisze
Nikita 08:55, 25 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
malgorzata_s… - Gosiu, jeszcze raz bardzo bardzo ZAPRASZAMY do nas!
I dziękuję za relację fotograficzną. niektóre zdjęcia ze „szmaragdowego” nawet mnie zaskoczyły…

Kasya – no fakt, może coś w sierpniu da się zorganizować.

Bogdzia – Bożenko, bo ja uwielbiam chodzić boso…w domu, na działce…po piasku, po mchu. A po trawie najbardziej – o każdej porze dnia i nocy ..i absolutnie nie przeszkadza mi temperatura, wilgoć czy stan techniczny murawy.

Margarete – spoko Małgoś, o jeżówki się przypomnę wiosną. Bardzo ostatnio cieszą moje oko.

AniazUroczyska – masz rację Aniu, podpis zostanie dla wszystkich i dla potomności.

Kojak – Tomek, czas to zmienić...musisz częściej z nami się spotykać.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies