Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 00:08, 02 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Dzisiejsza praca w ogrodzie- trzeba zlikwidować wcześniejsze brzegi z kamykami ale stare, przerośnięte chwastem i z ziemią oraz część trawnika, zreperować miejsca po kretowiskach


____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 00:23, 02 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Chociaż trochę dzisiej zrobiliśmy i mam nadzieję, że jutro nie będzie padać i dokończymy
Ale nie bardzo wiem co mam posadzić wzdłuż kostki. Może tylny rząd to trzmielina na pniu a pomiędzy tawuła a w pierwszym rzędzie żurawki jakieś ciemne na słońce.

Przed bukszpanami- kulami kilka krzaczków bordowwej żurawki i razem to byłoby podsypane kamieniami a pozostałe nasadzenia w korze.


____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
asiach 00:23, 02 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Czyli praca wre! Kto nie wyjechał dzisiaj chyba był w ogrodzie
Pozdrawiam
asiach 00:25, 02 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Wow to tego trawnika poszło więcej
Gocha 00:41, 02 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Jeszcze trochę tulipanów

Te miały być takie jak następne czyli liliokształtne


____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 00:46, 02 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
asiach napisał(a)
Wow to tego trawnika poszło więcej


Tak Asiu masz rację ale ja tego trawnika mam i tak zdecydowanie za dużo, jest co usuwać. Jeżeli coś fajnego wymyślę w kwestii nasadzeń to chociaż nie będzie go szkoda. Zresztą u mnie trawnik nie jest niestety tak wypielęgnowany jak u Ciebie i innych osób na ogrodowisku, nie starcza czasu, żeby wszystkim się zająć a jak jest czas to pewnie nie ma siły- tak to już bywa.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
asiach 01:05, 02 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
U mnie z tą siłą też cieniuko. Teraz pedzę spać bo jutro do pracy. Mój mąż niestety też (ale on już śpi).
Po cały dniu bardzo pracowity udam się na zasłużony wypoczynek czego i Tobie życzę
Pa
p.s. mnie już nie starczyło siły na zdjęcia
Gocha 01:05, 02 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372

ta roślinka podobna do buraków ćwikłowych będzie kwitła w tym roku, w tamtym nie kwitła- nadal nie znam jej nazwy


____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:10, 02 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
asiach napisał(a)
U mnie z tą siłą też cieniuko. Teraz pedzę spać bo jutro do pracy. Mój mąż niestety też (ale on już śpi).
Po cały dniu bardzo pracowity udam się na zasłużony wypoczynek czego i Tobie życzę
Pa
p.s. mnie już nie starczyło siły na zdjęcia

Ja też już ledwo robiłam zdjęcia ale bałam się, że jutro nie będzie padać. My z mężem jutro mamy wolne, w pracy zrobili ustawowo wszystkim. Więc może dokończymy jak pogoda pozwoli. Dobranoc
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
asiach 09:59, 02 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Gocha napisał(a)

Ja też już ledwo robiłam zdjęcia ale bałam się, że jutro nie będzie padać. My z mężem jutro mamy wolne, w pracy zrobili ustawowo wszystkim. Więc może dokończymy jak pogoda pozwoli. Dobranoc

A my pracujemy w prywatnych firmach i nikt nie patrzy na ustawy
Pozdrawiam z deszczowego i zimnego Gorzowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies