Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Mala_Mi 12:17, 30 sie 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
gierczusia napisał(a)




Supcio.. czekolada wpasowana ww mikrokosmos gierczusiowy I takiej człek nie zje bo szkoda. i doopka mniejsza

Fajne focie Łukasza i wiciokrzew też piękny..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
lojalna_ 12:22, 30 sie 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Śliczne fotki śliczne.

Tak się rozgadaliśmy o tych lilia i lotos ach ze normalnie mi się zachciało hihi może kiedyś )))

Czytałam troche i powiem Ci ze to nie lada wyczyn żeby zakwitł )))ale Tys juz w bojach przeprawę ona i w przyszłym roku się zisci )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kindzia 20:34, 30 sie 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gierczuś...Ty ciurkadełko masz!!!! A ja myślałam, że to koryto to roślinne będzie!!! Superzasto to wygląda!!!
I kwiatucha Giardinki widziałam Moja rośnie w siłę, już mnie przerosła, ale kwitnąć nie chce...
I widzę, że na kontakty towarzyskie to narzekać absolutnie nie możesz, także wyrzutów sumienia nie mam Nie dało rady...czasu mało, a Kraków Kasi pokazać chcieliśmy. Od nich Kraków daleko bardzo...ale do Ciebie jeszcze wbijemy, Ty się nie boooj, szykuj się
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
kasja83 09:05, 01 wrz 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Gierczusia może i mikro-ale jaki okazały masz ten ogród. Tyle się w nim dzieje. Wiciokrzew kwitnie bajkowo. Nic tylko taki kwiat we włosy, spódnicza z miskanta i tańczyć Hula
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
gierczusia 18:53, 01 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala_Mi napisał(a)


Supcio.. czekolada wpasowana ww mikrokosmos gierczusiowy I takiej człek nie zje bo szkoda. i doopka mniejsza

Fajne focie Łukasza i wiciokrzew też piękny..

Jak zobaczyłam te czekoladki to je od razu - cap do łapy i już nie puściłam bo jedne były tylko.. Wiedziałam ,że jakiś kandydat do obdarowania zawsze się znajdzie
Ciekawe czy jest zjedzona bo o tym nie pomyślałam ,że ktoś może nie chcieć jej zjeść z powodu zwanego " szkooooda "
Sama zresztą dostałam koedyś coś takiego: była to kartka z przypiętą wxpresówką herbaty z melisy i jednym patyczkiem czekoladek merci...Pa na dole..elaborat o walorach uspokajających melisy i magnezu...oraz głowny napis, pięknæ czcionkà : w razie potrzeby zaparz lub otwórz

Alee siem rozpisałam.....aaaa...

Lubię , jak ktoś przychodzi i robi fotki innym okiem to jest cudne i za każdym razem ogród wygląda inaczej
Buziaki gorące
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AgnieszkaW 19:10, 01 wrz 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Obejrzałam sobie ten Twój śliczny mikrokosmos. Wszystko takie dopasowane, fontanna w kamiennym korytku super wygląda. poproszę przepis na takie korytko, piękne jest. Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
gierczusia 19:42, 02 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)
Śliczne fotki śliczne. Tak się rozgadaliśmy o tych lilia i lotos ach ze normalnie mi się zachciało hihi może kiedyś )))Czytałam troche i powiem Ci ze to nie lada wyczyn żeby zakwitł )))ale Tys juz w bojach przeprawę ona i w przyszłym roku się zisci )))

Jolu no staram się z tymi fotkami , ale i tak jeszcze sto lat upłynie zanim zrobię tak piękne zdjęcia jak Ty
Lilie i lotosy Ci w głowie ?? Koffana..Ty to jeszcze placu a placu mosz, więc fffszytsko przed Tobą za chiny ludowe nie wiem co z tym lotosem , bo zrobiłam już chyba wszytsko co możliwe i dooopa zbita następnym razem chyba Ance jeszcze ziemię łukradnem no bo tam rośnie gadzina i to bez kłopotu i jeszcze kwitnie ..tak ,żeby mnię dobić chyba ńie to ,żebym Anusi nie życzyła, absoluutnie...wręcz przeciwnie -zawsze trzymam kciuki no ale ten mój też mógłby się odrobinkę wysilić
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:49, 04 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Gierczuś...Ty ciurkadełko masz!!!! A ja myślałam, że to koryto to roślinne będzie!!! Superzasto to wygląda!!!
I kwiatucha Giardinki widziałam Moja rośnie w siłę, już mnie przerosła, ale kwitnąć nie chce...
I widzę, że na kontakty towarzyskie to narzekać absolutnie nie możesz, także wyrzutów sumienia nie mam Nie dało rady...czasu mało, a Kraków Kasi pokazać chcieliśmy. Od nich Kraków daleko bardzo...ale do Ciebie jeszcze wbijemy, Ty się nie boooj, szykuj się

Noooo ciurkadełkooo koffam szum wody na tarasie.po prostu koffam a ze stare oczko zasypane , to szum otrzymujemy inaczej
Twoja giardinka kwitnąć nie chce ?? niemożliwa niemożliwość... to u mne paralityka różanego pseudo: morderca róż kwitnie , a u Ciebie takoego fachmana nie chce ???? Nic kompletnie z tego nie rozumię...tym bardziej ,że przy niej nawet leonardo kapryśnik , bo stale chory ,a ta się trzyma ,że hej
Staam się z tymi kontaktami towarzyskimi jak mogę po prostu Was koffam ogrodomaniacy i tyle jak już pisać przy monitorze nie zawsze mogę , to chociaż w naturze sobie odbiję .. no i fajnie ,że chcą odwiedzić mikroogród

Wbijajta zapraszam serdecznie
Ścisskam moocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:53, 04 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
kasja83 napisał(a)
Gierczusia może i mikro-ale jaki okazały masz ten ogród. Tyle się w nim dzieje. Wiciokrzew kwitnie bajkowo. Nic tylko taki kwiat we włosy, spódnicza z miskanta i tańczyć Hula

Kaśkoo no Tyś mnie kompletnie tym tańcem hula rozwaliła mogłabym wymyślić ze 100 zastosowań miskanta ale...taniec huuulaaaa ??? ja nie mogę
Wiciokrzewa polecam serdecznie nie wiem czy jest taka inna roślina , która kwitnie -dosłownie- calutki sezon wegetacyjny..od samej wiosny aż do jesieni...
Mikro ogród dziękuje za komplimenta
Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:56, 04 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgnieszkaW napisał(a)
Obejrzałam sobie ten Twój śliczny mikrokosmos. Wszystko takie dopasowane, fontanna w kamiennym korytku super wygląda. poproszę przepis na takie korytko, piękne jest. Buziaki

Agnieszko komplement z Twoich ust, to dla mnie szczególne wyróżnienie dziękuję
Przepis na koryto wrzucę u Ciebie, bo jak tu masz szukać z moim tempem odpowiedzi , to... znalezienie graniczy z cudem
Ściskam mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies