Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Urszulla 21:35, 09 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
gierczusia napisał(a)

Ulkaaa Słońce .. To żadne tajne dane donica zrobiona tak jak i koryto własnoręcznie egzemplarz jedyny na šwiecie ..nic tylko zabrać się się za klejenie

Ściskam


To podziwiam za umiejętności piszę sie w takim razie na letnie spotkanie u Ciebie z pokazem klejenia kurczę, nie jestem techniczna ale człowiek musi się uczyć, życie zmusza choć Kompletnie mi to nie leży. A tu tyle zręcznych dziewczyn i utalentowanych.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Katkak 07:18, 10 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Cudne te rojniki i pojemniczek, w ktorym rosną, zdolniacha . A zabierasz he do domu na zimę?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Magleska 07:56, 10 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
gierczusia napisał(a)

Ostatnio Ogrodowiczanie słońce wysyłali kurierem to i dotarło i fotki słoneczne mam nadzieję ,że się nie zapracowałaš na " šmiert "
Iiiii..że u Ciebie dziś słoneczko ..boš taka tajemnicza ,że nawet nie wiemy gdzie Ciem szukać na mapie
Ściskam mooocno Madziu

Nie zapracowałam się jeszcze , ale ogród to taka moja ucieczka przed wszystkim odreagowywuję w nim wszystko co złe
A tajemnicza nie jestem Śląsk ,okolice B-B : )
Ps. A takie donice to też z chęcią nauczyłabym się robić śliczne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasya 08:40, 10 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41916
Rojnikowo bardzo mi się podoba
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kindzia 08:46, 10 wrz 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gierczuś o Jamesie napisałam Ci u mnie...i wiesz, to taka róża na Twoją rabatkę...wąsko rośnie, dość wysoko...na tyły w sam raz I ten kwiat...i pachnidełko toto jest
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ewa777 15:32, 10 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Elu, niestety słońca u mnie brak. Ostatnio tylko pada, pochmurnie i zimno.
Dziś kominek i naleweczka
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
sylwia_slomc... 15:58, 10 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Pięknie Łukasz ogród pokazał, ciurkadełko już hula, a donica rojnikowa zajefajna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
boguslawa_ma... 17:23, 10 wrz 2017


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Urszulla napisał(a)


To podziwiam za umiejętności piszę sie w takim razie na letnie spotkanie u Ciebie z pokazem klejenia kurczę, nie jestem techniczna ale człowiek musi się uczyć, życie zmusza choć Kompletnie mi to nie leży. A tu tyle zręcznych dziewczyn i utalentowanych.

To ja też się piszę-mogę?
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
AgnieszkaW 19:28, 14 wrz 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
gierczusia napisał(a)

Agusia zawsze do usług chętnie pomogę jak tylko potrafiė
Nogi koryta luzem wykonane z formy na babkę jeszcze focia donicy rojnikowej dla Ciebie
Buuziol
Ps..jak cosik ulepisz przyjdź koniecznie się pochwalić






Dziękuję. W tym roku chyba sobie już daruję, ale kto wie... Jak coś, to się pochwalę, ale gdzie mi tam do Twojej ślicznej misy rojnikowej. Uściski
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
danuta_szwajcer 19:44, 14 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Zdolna jesteś, pamiętam te Twoje laleczki a teraz donice ładniejsze niż ze sklepu fajnie im z tymi rojnikami Nie mam takich talentów ale za to moja starsza wnusia lat 6 oj ta to zdolniacha i to raczej szybciej ona mi cos zrobi niz ja Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies