Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 14:51, 09 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)
Wczoraj owerol był kominek i nalewka zima brrrr

Niestety Jolciu..przerobiłam to samo włącznie z nalewką natomiast dziś jestem chyba najszczęśliwszym ludziem na śfiecie ... słoooneczkooooo buuuziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:57, 09 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BasiaLT napisał(a)
Cudne ci ciurkadeło wyszło, tak jak Kindzia myślałam że to będzie korytko.... jak ktoś ślepy i nie doczyta to sobie dopowie ślicznie u ciebie.

Basiu jaki fajnisty nowy awatarek .. Zawsze się zastanawiałam gdzie było zrobione tamto zdjęcie, bo mi pewną podróż do Turcji przypominało..ale ..może to tylko zbieżność...
Fajnie ,źe koryto sie podoba..lubié mieć wodę koło tarasu i stąd po zakopaniu oczka koryto było przewidziane mam nadzieję ,że troszku wytrzymie, bo kolejnego takiego cyrku w przeszłym roku nie strzymam wiem jak to jest z tym " niedoczytaniem ".. czas musiałby być z gumy , albo człek wcale nie spać ,żeby wszytskie fajne wątki ogarnąć z dokładnym czytaniem..buziole gorące
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:02, 09 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magleska napisał(a)
Ale piękne słoneczne fotki u mnie szaro ,buro i ponuro ...w dodatku leje i cały tydzień dużo w pracy . Pozdrowionka

Ostatnio Ogrodowiczanie słońce wysyłali kurierem to i dotarło i fotki słoneczne mam nadzieję ,że się nie zapracowałaš na " šmiert "
Iiiii..że u Ciebie dziś słoneczko ..boš taka tajemnicza ,że nawet nie wiemy gdzie Ciem szukać na mapie
Ściskam mooocno Madziu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:11, 09 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Nie mogę...Giardiny kwiaty!!! Mam nadzieję, że w przyszłym roku rozwijać się u mnie też będą Bo skoro inne chcą, to ta też musi
I mam nowego różowitego okaza...Jamesa Galway`a...to cudny kwiat...i też mi odradzali
Jakoś mam nieodparte wrażenie, że już do zimy nam bliżej, niż do lata...jak patrzę za okno...i zimne nóżki mam!

Buziaki!!!

Trzymam kciuki za Twoją giardinę mam nadzieję ,że przestanie kaprysić .. Ja dopiero teraz odkryłam jak ona cudnie pachnie..obecnie wyrosły mi kwiaty na poziomie nosa kiedy siedzę ma kanapie..nie možna tego nie poczuć
Jamesa se wyguglałam..matuuluuuu...cudny już mnie kusi czemu odradzali ???

Ja nie wiem , co z tą pogodą .. Raz patelnia raz lodownia....i jak tu być zdrowym ??? Owerole , nalewki, batki z cicikiem..wszystko wdrażamy mam nadzieję ,że jeszcze troché tego lata będzie no bo to nadal kalendarzowe lato przeca

Ściskam moocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:15, 09 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgnieszkaW napisał(a)
Eluś - dziękuję za porady. Zauważyłam, że Twoje korytko ma nóżki, doklejałaś je jakoś? Pokaż donicę z rojnikami jeszcze raz, bo jest tego warta. Buziaki

Agusia zawsze do usług chętnie pomogę jak tylko potrafiė
Nogi koryta luzem wykonane z formy na babkę jeszcze focia donicy rojnikowej dla Ciebie
Buuziol
Ps..jak cosik ulepisz przyjdź koniecznie się pochwalić




____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:30, 09 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gocha napisał(a)
Eluś ale ślicznie w Twoim ogródku. Korytko pięknie się prezentuje i dopiero teraz zobaczyłam że tam woda płynie. Hortensje pięknie kwitną. Buziaki

Dzięki Gosiu haha...uśmiałam się z tej wody wszyscy myśleli ,że to donica będzie a tu psikusa Wam zrobiłam i wody nalałam ... ajjjj..niegrzeczna gierczusia
Hortki dają czadu , to prawda..są niezawodne o tej porze roku a w przyszłym roku jeszcze zamierzam kupić im yara milę..i wtedy...aż strach siem bać...chyba całkiem nie będzie widać spod nich mikro ogrodu
A wiesz ,że mam ucznia z Kraśnika ??? To gdziesik niedaleko Ciebie , prawda ??? Często jak opowiada ,że do domu jedzie a to tak daleko to sobie myślę ,żeš Ty tam gdzieś..
Buziol
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:35, 09 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ElzbietaFranka napisał(a)
Tak zimno, ze trzeba owerole zakladac?

Elciu niestety bez oweroli siem nie obyło ale dobrze ,że to już przeszłość i teraz..owerol zastąpiło..bikini .... Bożeszz...dom fafriatów z tą pogodą ostatnio
Bardzo dziękuję za szczegółowe info różane musicie mi tłuc do głowy to wszytsko, to może za jakieś...parę latek wsytsko dotrze i kolejnych róż już nie ukaptrupię zaraz se to skopiuję do notatnika ,żeby potem w poszukiwaniu przez wątek się nie przebijać
Ściskam i jeszcze raz dziéki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:37, 09 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Ale ta hortensja Twoja ma śliczne kwiatuszki

Ewciu dzięki za dobre słowo, ale czymże są moje dwie mikro hortki przy Twoim hortensjowym raju ???? nooo czym??
Ściskam mocno i mam nadzieję ,że i do Was dotarło słoneczko
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Urszulla 19:16, 09 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
Donica z rojnikami cudowna zamarzyła mi się .Gdzie donice kupiłaś i za ile na PW plizzzz
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
gierczusia 19:40, 09 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Urszulla napisał(a)
Donica z rojnikami cudowna zamarzyła mi się .Gdzie donice kupiłaś i za ile na PW plizzzz

Ulkaaa Słońce .. To żadne tajne dane donica zrobiona tak jak i koryto własnoręcznie egzemplarz jedyny na šwiecie ..nic tylko zabrać się się za klejenie

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies