Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Makao_J 23:05, 29 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Iza szacun. Piękny busz. Uspokajająca zieleń.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 23:06, 29 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
April napisał(a)


Nie boję się puszczać, no może troszkę. Ale ja przez dwa lata uczyłam koty żeby poza działkę nie wychodziły. Bardzo rzadko się zdarza że się zapędzą. Najczęściej łażą jak psy, przy nodze i kładą się tam gdzie akurat pielę, na świeżej ziemi, skutecznie utrudniając pracę. Lubią ekstremalne drapanie trójzębem do pielenia

No weź... a to kota da się tego nauczyć????
Jak???
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
TAR 23:06, 29 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
Kasya, a moze po prostu za duzo ma na glowie daj odpoczac, nacieszyc sie rezulatami to potem sam bedzie o robote prosil. moj zrobil ogrodzonko i dostal wytchnienia odrobine a dzis juz sam zagajal o taras w lezakowni. i jeszcze mi przypomnial, ze jutro posadzi buka tylko mam pokierowac. w nagrode rower mu kupilam, bedzie mial niespodziewajke. a ja zapewne dostane szybko taras i chodniczki przy skrzyniach
____________________
Ogrod nad bajorkiem
tulucy 23:12, 29 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Jola, a ja mam whatsapp i też bym chciała obglądnąć tak wiesz, jak można
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 23:15, 29 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Iza......... Ja dziś po fryzjerze, a jak oglądam Twoje zdjęcia to czuję jak siwieję znowu w zastraszającym tempie z zazdrości Na masz piękny busz, o którym ja marzę
A te buki... Dziś po drodze nowy punkt z zielskiem wypatrzyłam, ładne pendule są, chyba jutro podjadę albo pęknę Tym bardziej, że Małżonek się ostatnio uparł i już targał do samochodu prawie 3-metrowego Riversii (bo ładny i takiego nie mamy ) Musiałam przeliczyć i zobrazować, że 20 metrów jakie on będzie miał to prawie wysokość ósmego piętra, a tyle miejsca pod sosnami to my jeszcze nie mamy
P.S. Szkółka wodna się chyba przytkała po Twojej reklamie Wczoraj zaraz zamówiłam, zapłaciłam i cisza - powinni Ci procent odpalać, o ile wcześniej nie zwariują z nadmiaru zamówień

____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
lilarose 23:37, 29 maj 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Magara napisał(a)

Pozazdrościć urodzin w "dobrej" porze roku
Ja mam urodziny w listopadzie, imieniny w grudniu, rocznicę ślubu też w grudniu... Eh, gdybym ja wtedy wiedziała, że nadejdą takie czasy, że nowe zielsko bardziej ucieszy niż cokolwiek innego co już mam albo jest mi zbędne

Daga
ja sama sobie zazdroszczę- urodziny na koniec maja! Jak patrzę na taki ogród, jak Izy, to się tak wzruszam, jak Marek Konrad na widok biustu Dancewicz w "Pułkowniku Kwiatkowskim"
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
AnnaCh 23:45, 29 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Magara napisał(a)
Pozazdrościć urodzin w "dobrej" porze roku
Ja mam urodziny w listopadzie, imieniny w grudniu, rocznicę ślubu też w grudniu... Eh, gdybym ja wtedy wiedziała, że nadejdą takie czasy, że nowe zielsko bardziej ucieszy niż cokolwiek innego co już mam albo jest mi zbędne
Nie narzekaj A co ja mam powiedzieć, jak mam urodziny raz na cztery lata
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Magara 00:07, 30 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
lilarose napisał(a)

Daga
ja sama sobie zazdroszczę- urodziny na koniec maja! Jak patrzę na taki ogród, jak Izy, to się tak wzruszam, jak Marek Konrad na widok biustu Dancewicz w "Pułkowniku Kwiatkowskim"

Wzruszyć się fajna sprawa Ale mi w przypadku Izy ogrodu wzruszenia obce, ja Izie zwyczajnie zazdroszczę (oczywiście tylko pozytywnie, a nie jak Polak, wędkarz, katolik ) i chciałabym tego rodzaju widoków kiedyś doczekać u siebie
Izka..........

AnnaCh napisał(a)
Nie narzekaj A co ja mam powiedzieć, jak mam urodziny raz na cztery lata

Do Matuli z pretensjami i niech się tłumaczy albo nadrabia A na powetowanie strat imieniny obchodzić kilka razy w roku, tak jak kalendarz podaje
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
April 03:37, 30 maj 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Helen napisał(a)
Aprilku, masz pięknie


Dzięki
Zaczęłam się wzorować na Ursie, więc za 5 do 10 lat będę miała tak pięknie jak ona Bo u mnie to wszystko dłużej trwa. Ja nie umiem tak jak Iza czy Mrokasia. Szast, prast i jest ogród pokazowy
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 03:42, 30 maj 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176

No i wykrakałam, siedzę, raczej leżę i podziwiam fotki u Izy. W głowie zamieć od myśli niespokojnych. Co by tu zrobiłć, gdzie przesadzić, którą sosnę wywalić żeby trochę słońca dopuścić żeby się tak przez rośliny przeświecało jak u Izy. No Kwarteta trzeba do siebie ściągnąć niech doradzi bo zapadnę na jakąś chorobę przez Izkę....
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies