Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Helen 10:01, 24 paź 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
Jak zmienią czas na zimowy, to w ogóle mało przyjemne wieczory będą. Mus popracować dzisiaj
____________________
Helen - Hortensjowo
Tamaryszek 23:46, 03 lis 2020

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Cześć, Iza! Ile ja godzin spędziłam dziś u Ciebie... Może nie powinnam tak pisać, ale jestem sfrustrowana (z zazdrości). Podziwiam Twój ogród, jest taki piękny. I rośliny takie bujne i szczęśliwe.
A jeszcze po drodze kilka relacji od Ani i Joli, to zdecydowanie za dużo wrażeń.
Te misy super są, u Kwartecika pod brzozami wygląda doskonale i u Ciebie wśród hakonek doskonale. Z zainteresowaniem śledzę powiększanie rabaty wyspowej!
Szkoda, że nie mogłam się z Wami spotkać. Mam nadzieję, że w nowym sezonie zaraza będzie złym wspomnieniem i spotkamy się u mnie.
Poproszę na priv namiary na ulubioną szkółkę stacjonarną z dużymi roślinami (tak chyba kupowałaś magnolię) oraz na internetowy sklep z dorodnymi bylinami.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Pszczelarnia 22:33, 06 lis 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Izo, pozdrawiam. Piękny miałaś sezon letni, bardzo ogrodowy. Z przyjemnością pospacerowałam. Wszystko Ci tak mocno, silnie i zdrowo rośnie. Ogród piękny jak zawsze.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
UrsaMaior 10:10, 30 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Dziewczęta, ja śpię snem zimowym, ale pozdrawiam Was wszystkie noworocznie
____________________
ogród pod lasem
April 10:39, 30 gru 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9911
Cześć Misiaczku
____________________
April April podbija las Mazowsze
UrsaMaior 10:41, 30 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Z powodu podłego nastroju postanowiłam pocieszyć oko, właśnie byłam u Kasi, ależ jej róże kwitły...
____________________
ogród pod lasem
Mysza 19:11, 02 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Cześć Iza, utknęłam Świątecznie w Twoim wątku.
Z przyjemnością pospacerowałam po Twoim ogrodzie, i dziewczyn
Przepiękny ogród tworzysz, ja to z tych co kochają brzozy, a teraz to jeszcze po nocach śnią mi się buki i hakonki ))
Macham Noworocznie.
____________________
Gosia
UrsaMaior 20:00, 02 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Dzięki, ja to same braki widzę A magnolie Ci się nie śnią?;D
____________________
ogród pod lasem
April 20:08, 02 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9911
Izo, może jakieś wspominki? Fajnie się zimą ogląda. Wiem że zawsze można się cofnąć do zdjęć ale jakoś tak z bieżącymi komentarzami fajniej. Można nowe elementy zauważyć, omówić...
Ja chyba już z głową siedzę w aurze wiosennej, bo posadziłam dziś buka No nie mogłam się powstrzymać. Muszę ziemi dokupić bo jeszcze bym ze trzy cisy posadziła
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mysza 20:23, 02 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
UrsaMaior napisał(a)
Dzięki, ja to same braki widzę A magnolie Ci się nie śnią?;D


Ha...magnolie u nas to eMa zachciewajki, więc pewnie będą. Na pewno Genie lub Elizabetch. Może jak Helen wpuści mnie do swojego ogrodu to naocznie zobaczę Eli. U Ciebie szybko urosła
Buk Riversi mi się śni...., ale nie wiem czy u nas będzie do zdobycia.

A braki to chyba słońca co? Ogród cudny. czekamy na jakieś fotki..plizzzz
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies