Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

TAR 13:12, 03 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
az chce sie miec roze ktoras z nich bezkolcowa? jak przyrosla Twoja Butterflies, u mnie potwor, z ktorym nie wiem co poczac.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 14:13, 03 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
lilarose napisał(a)

powiem Wam, że ja już od dwóch tygodni w nasionach siedzę- Amazon ze swoich magazynów w UK przestał wysyłać do Polski- więc jestem lekko spanikowana. W kompie pootwieranych naście zakładek z naparstnicami.
Tak ewidentnie zaczynam mieć juz objawy nadchodzącego sezonu
Amazon będzie z Polski wysyłał już niedługo. Otwierają oficjalnie dystrybucję i sklep w PL. Nie będzie już przez .de
Angielskie wysyłki ze względu na wyjście ich z unii będą ograniczane. Wszystko zależy od umów handlowych docelowych.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
UrsaMaior 16:53, 03 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8184
TAR napisał(a)
az chce sie miec roze ktoras z nich bezkolcowa? jak przyrosla Twoja Butterflies, u mnie potwor, z ktorym nie wiem co poczac.


Czytałam ostatnio u Ciebie i aż mnie skręcało, żeby Ci powiedzieć parę słów po męsku Daj Ty jej święty spokój, z krzewu drzewa nie zrobisz. Zamiast się cieszyć, że dorodna, to gitarę zawracasz jakimiś cięciami
____________________
ogród pod lasem
TAR 17:00, 03 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
UrsaMaior napisał(a)


Czytałam ostatnio u Ciebie i aż mnie skręcało, żeby Ci powiedzieć parę słów po męsku Daj Ty jej święty spokój, z krzewu drzewa nie zrobisz. Zamiast się cieszyć, że dorodna, to gitarę zawracasz jakimiś cięciami


dzieki ale to potwor a nie magnolia, blokuje wlaz do licznika wody. jak jej wiosna papu podsypie to juz w ogole odleci. musze, bo kwiaty chce miec dorodne.

Polece tez magnolke Limelight, niezla, przyrost 60 cm i wielkie lisciory, ładnie sie okocila i powinna miec kwiaty. Chociaz nie wiem czy bys chciala miec kolejna zótawa?

no i co z tymi rozami, ktores sa bezkolczaste?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 17:05, 03 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8184
Eee tam, ja żadnej niczego nie sypię i kwitną jak szalone.
Muszę sprawdzić, bo nigdy nie zwróciłam uwagi na kolce...
____________________
ogród pod lasem
Mysza 18:02, 03 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
O...znalazły się fotki
Iza, chyba zdecyduję się na Alchymist Bardzo ładna jest i niezawodna z tego co pisałaś. Będzie mi pasowała przy tarasie, szukam takiej dużej.
Napisz proszę, czy ona kwitnie ponownie ?
____________________
Gosia
tulucy 21:28, 03 sty 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Bezkolcowa totalnie jest Zephirine Droughin. Pnąca, długie pędy. Mocny róż, widoczny z daleka. Pachnąca posadziłam ją w kącie ogrodu, widzę z daleka.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
UrsaMaior 10:02, 04 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8184
Mysza napisał(a)
O...znalazły się fotki
Iza, chyba zdecyduję się na Alchymist Bardzo ładna jest i niezawodna z tego co pisałaś. Będzie mi pasowała przy tarasie, szukam takiej dużej.
Napisz proszę, czy ona kwitnie ponownie ?


Jest niesamowita, tylko pamiętaj, że to gigant, musisz mieć na nią miejsce. Ja nie zdawałam sobie z tego sprawy, posadziłam przy filarze i teraz mam problem, bo ona powinna mieć się gdzie rozkładać:/ No ale jakoś próbuję sobie radzić i podwiązuję - zobacz na fotki. Alchymist kwitnie raz ale dłuuuugo, więc możesz posadzić go z jakimś powojnikiem, który będzie mógł się po nim piąć i kwitnąć po nim



____________________
ogród pod lasem
TAR 14:27, 04 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
tulucy napisał(a)
Bezkolcowa totalnie jest Zephirine Droughin. Pnąca, długie pędy. Mocny róż, widoczny z daleka. Pachnąca posadziłam ją w kącie ogrodu, widzę z daleka.


no wlasnie mna tak mota czy by w tym sezonie ze 3 roz nie dosadzic dla koloru. troche sie boje, bo nie znam sie na nich, nie wiem jak ciac, jak to pielegnowac. mialam to samo z magnolkami ale dwie pierwsze tak mi pieknie rosna ze zdecydowalam sie na kolejne, widac ze lubia moj ogrod. Chce zrobic pomiedzy rabatami 2 pergole i tam moze jakiegos róża posadzic albo drobne pochowac miedzy trawkami.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
tulucy 18:03, 04 sty 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Tarciu jutro może mi się uda z aparatem wyjść, bo dziś z komórki nie wychodziło zdjęcie. Ona ma nadal ze dwa pąki...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies