Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Mysza 20:25, 02 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
April napisał(a)
Izo, może jakieś wspominki? Fajnie się zimą ogląda. Wiem że zawsze można się cofnąć do zdjęć ale jakoś tak z bieżącymi komentarzami fajniej. Można nowe elementy zauważyć, omówić...
Ja chyba już z głową siedzę w aurze wiosennej, bo posadziłam dziś buka No nie mogłam się powstrzymać. Muszę ziemi dokupić bo jeszcze bym ze trzy cisy posadziła


O matko, a myślałam, że tylko mnie już zaczyna nosić
____________________
Gosia
April 20:34, 02 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Mysza napisał(a)


O matko, a myślałam, że tylko mnie już zaczyna nosić


Im bliżej wiosny, tym bardziej szajba zacznie nam odbijać. No przedwiośniu to już będzie zbiorowe szaleństwo, jak sekta jakaś...
____________________
April April podbija las Mazowsze
Helen 20:36, 02 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
Mysza napisał(a)


Ha...magnolie u nas to eMa zachciewajki, więc pewnie będą. Na pewno Genie lub Elizabetch. Może jak Helen wpuści mnie do swojego ogrodu to naocznie zobaczę Eli. U Ciebie szybko urosła
Buk Riversi mi się śni...., ale nie wiem czy u nas będzie do zdobycia.

Gosia, masz zaproszenie na kwitnienie Eli
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 20:36, 02 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
April napisał(a)


Im bliżej wiosny, tym bardziej szajba zacznie nam odbijać. No przedwiośniu to już będzie zbiorowe szaleństwo, jak sekta jakaś...

Święte słowa
____________________
Helen - Hortensjowo
Mysza 20:42, 02 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Ha ha..sekta ogrodomaniaków.

Sabinko wprosiłam się troszkę, ale dziękuję.

Iza, a podsumowanie faktycznie by się przydało, przecież tyle się działo
____________________
Gosia
Helen 20:45, 02 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
Mysza napisał(a)
Ha ha..sekta ogrodomaniaków.

Sabinko wprosiłam się troszkę, ale dziękuję.



Wiesz, wiele razy się do kogoś wprosiłam, więc w ogóle się nie dziwię
____________________
Helen - Hortensjowo
UrsaMaior 20:51, 02 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8184
O rany, przecież Wy u mnie znacie już każdy kąt! Trochę zmian było, przedłużenie wyspy, przesadzanie grujeczników, dosadzanie buków... no i największa, czyli nowy płot, a właściwie osłona przed sąsiadami. Okay, pogrzebię i coś powybieram Nowe fotki dopiero na wiosnę, magnolie zakocone, powinno być na czym oko zawiesić
____________________
ogród pod lasem
lilarose 21:51, 02 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
April napisał(a)


Im bliżej wiosny, tym bardziej szajba zacznie nam odbijać. No przedwiośniu to już będzie zbiorowe szaleństwo, jak sekta jakaś...

powiem Wam, że ja już od dwóch tygodni w nasionach siedzę- Amazon ze swoich magazynów w UK przestał wysyłać do Polski- więc jestem lekko spanikowana. W kompie pootwieranych naście zakładek z naparstnicami.
Tak ewidentnie zaczynam mieć juz objawy nadchodzącego sezonu
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
UrsaMaior 21:57, 02 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8184
Hahaah ja róże oglądam Nie wiem po co, chyba, żeby powzdychać
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 22:16, 02 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8184
Właśnie przejrzałam 472 foty z lata uffff... Większość zmian polegała na ogarnianiu i eksmitowaniu rozpasanych hochli

Tu wcześniej była morwa, na jej miejsce wskoczył buk. No i eksmisja tej wielkiej hakony.



Przechowalnik przed i po. Bydlaste grujeczniki zniosły przesadzanie bez problemu.


Wyspa. Liczę, że w tym roku już będzie ładnie.



I nowy buk, a jakże




____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies