Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 15:49, 07 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8306
No pewnie, sama zobaczysz jak się tam jasno zrobiło! Przez to czarne klepisko było tak ponuro, nie to co teraz.
Pod drewnem opaska już była, robili poprzednio, razem z frontem, podjazdem i chodnikiem.
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 16:31, 07 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale fajnie to wygląda - założę się, że to nie będzie w rezultacie jedyna powiększana rabata Iza nie spocznie na laurach
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 16:43, 07 gru 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Kasia_CS napisał(a)
Ale fajnie to wygląda - założę się, że to nie będzie w rezultacie jedyna powiększana rabata Iza nie spocznie na laurach


Nooo
Niektórym to dobrze, mają co powiększać... nie ma na tym świecie sprawiedliwości...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
ewedela 22:16, 07 gru 2017

Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 55
O jej ale zazdraszczam twardej powierzchni, bo u nas ciągle wielkie pobojowisko, i różne rzeczy nam po drodze wyskakują więc podjazd/taras będzie się pewnie odwlekał nie wiem ile jeszcze.
Od frontu Ursa też masz taką kostkę czy coś bardziej prostego?
makadamia 07:56, 08 gru 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Iza, świetna ta kostka u Ciebie.

No i wreszcie będziesz miała więcej miejsca na światłolubne rośliny
Masz już listę chciejstw?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
UrsaMaior 08:50, 08 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8306
Kasia_CS napisał(a)
Ale fajnie to wygląda - założę się, że to nie będzie w rezultacie jedyna powiększana rabata Iza nie spocznie na laurach


Nooo tak, jak już są to niech mają co robić Jeszcze z tyłu powiększają hahaha
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 08:51, 08 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8306
mrokasia napisał(a)


Nooo
Niektórym to dobrze, mają co powiększać... nie ma na tym świecie sprawiedliwości...


U Ciebie też by się znalazło Jak ten kawałek z lawendami.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 08:54, 08 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8306
ewedela napisał(a)
O jej ale zazdraszczam twardej powierzchni, bo u nas ciągle wielkie pobojowisko, i różne rzeczy nam po drodze wyskakują więc podjazd/taras będzie się pewnie odwlekał nie wiem ile jeszcze.
Od frontu Ursa też masz taką kostkę czy coś bardziej prostego?


Oj tak, to jest masakra. Nam się w sumie dość spieszyło, bo mamy olejowane podłogi. Ja się buty nauczyłam zdejmować, ale psu nie było jak wytłumaczyć, że ma piachu nie wnosić Parę lat temu zrobiliśmy podjazd, chodnik przed domem (podgrzewany, super sprawa, polecam), opaskę i obrzeża. Na swoją kolej czekał tył, sen mi z powiek spędzał po prostu. Wszędzie mamy kostkę szaro-rudą, tylko chodnik przed domem jest z dużych płyt, też granitowych.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 08:57, 08 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8306
makadamia napisał(a)
Iza, świetna ta kostka u Ciebie.

No i wreszcie będziesz miała więcej miejsca na światłolubne rośliny
Masz już listę chciejstw?


Asia, ekscytacja 10 po prostu! Na tej środkowej mam teraz morwę, seslerię, jeżówki, szałwie i kilka cisków. Jeszcze nie obmyśliłam co dalej. Na pewno zostaną jeżówki i sesleria. Zobaczymy, ja nie jestem dobra w planach, działam na spontanie
____________________
ogród pod lasem
makadamia 09:09, 08 gru 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Wiemy, wiemy.
Jak wpadniesz do ogrodniczego, to tylko doniczki latają
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies