Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Toszka 12:58, 18 sie 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
inka74 napisał(a)
Wycieczka zacna było - zdjęć mało tylko Ty ogólnie robisz piękne zdjęcia nawet takich szkarad jak turkuć czy ropuchy

A na marginesie rozmnażania lilii - próbowałyście rozmnażania z łusek? Ktoś ma może jakieś doświadczenia? Mam 2 sztuki cudownej lilii, która kosztuje bagatela 9 zł za sztukę a chciałabym jej mieć więcej, dużo więcej - chyba skuszę się nie tylko na małe cebulki do rozmnażania ale ze 2-3 łuski do woreczka...


Iwonko, a masz te lilie w donicach czy w gruncie?
Małych cebulek zawsze jest multum. Wystarczy je oddzielić i posadzić oddzielnie. Cebulki z łusek dłużej dojrzewają/rosną.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
roma2 14:38, 18 sie 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Aniu . Nadrabianie zostawiam sobie na deszczową jesień i zimną zimę. Chcę Ci tylko napisać, że derenie, ze względu na swój majowy wygląd, a właściwie jego brak, kosiłam kosiarką, bo kreskę na nie połozyłam. Sytuacja rodzinna spowodowała mój niebyt na działce. One rosną .
____________________
Komendówka
anka_ 17:53, 18 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Staw to życie w ogrodzie, trochę mi żal... Dobrze, że mogę pooglądać u Ciebie. Takie ważki czerwone i u mnie w tym roku z dużych ilościach
Gosiu generalnie woda w ogrodzie to skarb. Jak nie ma miejsca na staw to ciurkadełko. Naprawdę warto. A ważek to u mnie więcej niebieskoodwłokowych. Ale wszystkie cieszą.



Makusia napisał(a)
Żabsko musiało być
Ale przynajmniej motyl i ważka są ładne

No jak można żabek nie lubić... No to proszę motylka....


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 17:57, 18 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kawa napisał(a)
Anuś pokazałabyś swojego strzępka bo mójjakiś taki niemrawy..
Kamilo niewiele się zmienił, ale proszę. Ładnie rośnie.

Nie zwracamy uwagi na nieprzycięty 'trawniczek'.




AniMa napisał(a)
Taka wielka żaba a ja na patyki w wodzie patrzyłam i jej nie widziałam
Ważki śliczne, tylko dla nich mogłabym mieć wodę w ogrodzie....dla żab niekoniecznie - chyba, że dla kumaka...u sąsiadów
Ha, ha, ha.... jak się przyjżysz Aniu to jeszcze zauważysz że razem z żabką siedz pływak. A kumaka bardzo chciałabym mieć.


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 18:01, 18 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
roma2 napisał(a)
Aniu . Nadrabianie zostawiam sobie na deszczową jesień i zimną zimę. Chcę Ci tylko napisać, że derenie, ze względu na swój majowy wygląd, a właściwie jego brak, kosiłam kosiarką, bo kreskę na nie połozyłam. Sytuacja rodzinna spowodowała mój niebyt na działce. One rosną .
Fajnie Romciu, że już jesteś. Z ciekawością będę czekać na fotki twoich dereni. Będziemy porównywać, bo mi również udało się upolować Midwinter Fire.

Sesja z dzisiajszego polowania....







____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
jolanka 18:30, 18 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16493
Łoł, ale miałaś Aniu farta Jak Ci się udało tak blisko podejść
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Mirka 20:48, 18 sie 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
anka_ napisał(a)
Fajnie Romciu, że już jesteś. Z ciekawością będę czekać na fotki twoich dereni. Będziemy porównywać, bo mi również udało się upolować Midwinter Fire.

Sesja z dzisiajszego polowania....







Aniu na truskawki przyszły dobrze widzę ?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
anka_ 20:57, 18 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
jolanka napisał(a)
Łoł, ale miałaś Aniu farta Jak Ci się udało tak blisko podejść
Jolu to tylko zoom 100



Mirka napisał(a)
Aniu na truskawki przyszły dobrze widzę ?


Dobrze Mirko widzisz, na truskawki. Na szczęście nie moje.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasya 21:16, 18 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42329
anka_ napisał(a)
Fajnie Romciu, że już jesteś. Z ciekawością będę czekać na fotki twoich dereni. Będziemy porównywać, bo mi również udało się upolować Midwinter Fire.

Sesja z dzisiajszego polowania....





podziwiam kuperek
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gosiek33 09:14, 19 sie 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ależ uroczy zwierzyniec
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies