Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

AniMa 10:22, 17 sie 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Wycieczka piękna i pewnie orzeźwiająca w takim klimacie
Brzózek szkoda Ale dobrze, że to "tylko" brzózki.
Rabatka ciekawie się zapowiada
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
inka74 14:20, 17 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Wycieczka zacna było - zdjęć mało tylko Ty ogólnie robisz piękne zdjęcia nawet takich szkarad jak turkuć czy ropuchy

A na marginesie rozmnażania lilii - próbowałyście rozmnażania z łusek? Ktoś ma może jakieś doświadczenia? Mam 2 sztuki cudownej lilii, która kosztuje bagatela 9 zł za sztukę a chciałabym jej mieć więcej, dużo więcej - chyba skuszę się nie tylko na małe cebulki do rozmnażania ale ze 2-3 łuski do woreczka...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anka_ 22:36, 17 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Faktycznie nic się nie stało - inwazja obcych. palące się drzewa, połamane brzozy


Agania napisał(a)
Mam też taki widoczek u siebie...jeszcze nie fotografowałam...pomimo strat jednak coś cieszy

Bolestraszyce, Mariusza, ogród i jego rodzinę miło wspominam, fajnie, że udało Ci się wyrwać, poznać i zobaczyć na żywo


Agato cieszą takie widoczki, cieszą. Na anabelkowej rośnie wszystko jak na drożdżach. Zarasta.



Bolestraszyce cudne. Mariusz i jego Małżonka fantastyczni. Oj wypad udany, szkodaże krótki. Ale może na Festiwal derenia.....

AniMa napisał(a)
Wycieczka piękna i pewnie orzeźwiająca w takim klimacie
Brzózek szkoda Ale dobrze, że to "tylko" brzózki.
Rabatka ciekawie się zapowiada


Aniu wycieczka cudowna, fantastyczni ludzie (MałaMi i Mariusz z rodzinami), wspaniałe miejsca. Rabata w trakcie tworzenia, ale mam nadzieję że piwonią się spodoba i będą rosły.



inka74 napisał(a)
Wycieczka zacna było - zdjęć mało tylko Ty ogólnie robisz piękne zdjęcia nawet takich szkarad jak turkuć czy ropuchy

A na marginesie rozmnażania lilii - próbowałyście rozmnażania z łusek?


Iwonko wycieczka zacna... bardzo. Więcej zdjęć- z ogrodów Ani/MałejMi i Mariusza w ich wątkach.
Lilii niestety nie rozmnażałam. Mam dopiero od zeszłego roku.



____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 23:03, 17 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Nad stawem....









Zdjęcia tego nie oddają, ale woda w stawie w miarę czysta. Roślinność zaczyna działać....
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 23:05, 17 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340




____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 00:21, 18 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Hakone, jedna z kilku....

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 06:56, 18 sie 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Staw to życie w ogrodzie, trochę mi żal... Dobrze, że mogę pooglądać u Ciebie. Takie ważki czerwone i u mnie w tym roku z dużych ilościach
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Makusia 09:16, 18 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Żabsko musiało być
Ale przynajmniej motyl i ważka są ładne
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Kawa 10:50, 18 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anuś pokazałabyś swojego strzępka bo mójjakiś taki niemrawy..
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AniMa 12:00, 18 sie 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Taka wielka żaba a ja na patyki w wodzie patrzyłam i jej nie widziałam
Ważki śliczne, tylko dla nich mogłabym mieć wodę w ogrodzie....dla żab niekoniecznie - chyba, że dla kumaka...u sąsiadów
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies