Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Gosiek33 09:26, 04 wrz 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Czytam o opuchlakach i zamarłam, że utłukłam tyle kruszwicowych dzieci, ale zrozumiałam, że te pożyteczne jedynie w kompoście siedzą?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 10:21, 04 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Toszka napisał(a)
Kerri, żebyśmy się dobrze zrozumiały - też mam psy: jak do tej pory było 2+pół, a od dwóch miesięcy dwa+pół plus jeszcze razy dwie połówki z perspektywą na bycie pełnym wymiarem...
Kobieto jak ja cię kocham za takie teksty... Choc ruda to chyba by sie pogniewała, że ty ją za połówkę uważasz...


Gosiek33 napisał(a)
Czytam o opuchlakach i zamarłam, że utłukłam tyle kruszwicowych dzieci, ale zrozumiałam, że te pożyteczne jedynie w kompoście siedzą?
Gosiu ja wprawdzie z wykształcenia kierunek zwierzęcy, ale od 'troszkę' większych zwierząt. Na temat 'robali' też dopiero zdobywam wiedzę.
O kruszczycy jest wątek
https://www.ogrodowisko.pl/watek/3334-kruszczyca-zlotawka
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 10:37, 04 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
TUTEK napisał(a)
... tak naprawdę to nie mam ogrodu ...
Kiedyś czytałam rozważania kiedy tak właściwwie mozna powiedziać, że ma się ogród... Wsadzona pierwsza roślinka... zrobione ogrodzenie.... dopracowane na tip-top? ... Najbardziej spodobała mi się odpowiedź, że ogród jest wtedy kiedy pierwsze drzewo jest na tyle duże, że ptak może usiąść. I nawet nie wiesz jak się cieszyłam jak pierwsze gałązki były w stanie skrzydlaka utrzymać. Chciały się... bujały... ale siedział.... I dla mnie to jest ogród- życie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 15:07, 04 wrz 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
anka_ napisał(a)
Kiedyś czytałam rozważania kiedy tak właściwwie mozna powiedziać, że ma się ogród... Wsadzona pierwsza roślinka... zrobione ogrodzenie.... dopracowane na tip-top? ... Najbardziej spodobała mi się odpowiedź, że ogród jest wtedy kiedy pierwsze drzewo jest na tyle duże, że ptak może usiąść. I nawet nie wiesz jak się cieszyłam jak pierwsze gałązki były w stanie skrzydlaka utrzymać. Chciały się... bujały... ale siedział.... I dla mnie to jest ogród- życie.



piękna definicja
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TUTEK 18:44, 04 wrz 2017

Dołączył: 22 cze 2016
Posty: 76
ania oto one pooglądaj
odezwę się poźniej - praca
anka_ 18:58, 04 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
piękna definicja
Chyba każdy ma nieco inną definicję ogrodu. Dla mnie ogród ma żyć.

TUTEK napisał(a)
ania oto one pooglądaj...
Tutku jak dla mnie to kruszczyca. Opuchlaki nie maja nóżek.
Ale poczekamy jak mądrzejsi się wypowiedzą.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
JoannA 19:09, 04 wrz 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Aniu,
zdjęcia molinii zrobię jutro bo dzisiaj taka paskudna pogoda i już ciemno.
I wrzucę też cisy.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
TUTEK 20:12, 04 wrz 2017

Dołączył: 22 cze 2016
Posty: 76
ania a mi się najbardziej spodobało to co napisałaś po wizycie w ogrodzie salezjanow - "dwie ścieżki na krzyż prosta roślinność a nie sposób opuścić tego miejsca" jest aura
dzięki ze mogłem zamieścic te stworki - trochę niedelikatnie z mojej strony że tak przed snem
TUTEK 20:14, 04 wrz 2017

Dołączył: 22 cze 2016
Posty: 76
czekamy bo one siedza spokojnie w ziemi - może wypuszczę
anka_ 21:10, 04 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
TUTEK napisał(a)
ania a mi się najbardziej spodobało to co napisałaś po wizycie w ogrodzie salezjanow - "dwie ścieżki na krzyż prosta roślinność a nie sposób opuścić tego miejsca" jest aura
dzięki ze mogłem zamieścic te stworki - trochę niedelikatnie z mojej strony że tak przed snem
Przyznam szczerze, że to jedyny znany mi ogród z taką aurą. I sądząc po ilości odwiedzających osób nie tylko ja to czuję...

A że robale przed snem... spoko... aby nie pajaki...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies