Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 21:18, 15 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Toszka napisał(a)
Tu pierwszy raz od nastu lat jest na wiosnę chłodniej niż w PL.
Takie tam migawki z grilla...
Grill super... dla wegetarian jak dobrze dziewczyny napisały ...

Ciemierniki zakwitły... nawet nie mam czasu przyciąć im suchych liści i opielicć...


Kamilu, Kasiu, Asiu... grill super -prawda?

Montana


gobasia napisał(a)
Dziewczyny grilla odpaliły a Anki nie ma

Chyba Cię Aniu nie wywiało...ja siedzę w domu bo sie boję takich podmuchów
Basiu jeden dzień przesiedziałam w domu w tą piaskową zadymę, bo na zewnątrz nie dało sie oddychać. Ale tak to nie ma czasu spokojnie usiąść i kawę wypić... ot, sezon na wsi się zaczął pełną parą...

Głóg cętkowany niestety nie zakwitnie w tym roku...


Bogdzia napisał(a)

W samym środku powinien byc pączek, zobacz.
Bożenko na dzień dzisiejszy już jest większa. Widać pąki, ciekawa jestem ogromnie... A takie pąki ma rh od ciebie


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 21:26, 15 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)


Co to za cudo?
Gosiu to żadne cudo, tylko najzwyklejszy klon jesionolistny 'Auratum'. Ale bardzo go lubię, nie sprawia żadnych kłopotów.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 21:30, 15 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Jabłonie rajskie....napewno ich u mnie przybędzie

Royality


Ola


Golden Hornet

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 21:32, 15 kwi 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ładny jest, na dodatek żółta plama w ogrodzie zawsze u mnie mile widziana
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Filomena 22:29, 15 kwi 2018


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
anka_ napisał(a)
...

Montana


Basiu jeden dzień przesiedziałam w domu w tą piaskową zadymę, bo na zewnątrz nie dało sie oddychać. Ale tak to nie ma czasu spokojnie usiąść i kawę wypić... ot, sezon na wsi się zaczął pełną parą...

...


Robota się zaczęła... po pracy
co to za montana? intrygujaca.
____________________
Filomena-w zielonej aptece
Makusia 08:52, 16 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Wegański grill?
Przez moment się przyglądałam, czy to nie zamysł celowy- wiecie- jak kwiatki w bucie, czajniku i takie tak
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anka_ 13:46, 16 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Ładny jest, na dodatek żółta plama w ogrodzie zawsze u mnie mile widziana
Gosiu ładny, niekłopotliwy, słoneczko go nie przypala i wcześnie puszcza listki.



Filomena napisał(a)
Robota się zaczęła... po pracy
co to za montana? intrygujaca.
Najgorsz, że na tą robotę po pracy to już sił nie starcza.
Carex montana- bardzo ją lubię całym sezonem. Jesienią pięknie się przebarwia na żółto. teraz w fazie kwitnienia.





Makusia napisał(a)
Wegański grill?
Przez moment się przyglądałam, czy to nie zamysł celowy- wiecie- jak kwiatki w bucie, czajniku i takie tak
Hm... czy celowy zamysł?... ale blisko... Ja muszę się wziąć za swój, bo niedługo tez będzie tak wyglądał.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kawa 13:52, 16 kwi 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
śliczne listeczki
u mnie też royality się rozwinęła
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anka_ 14:05, 16 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Wiesz Kamilo jakby się zastanowić to chyba Royality puszcza u mnie zawsze pierwsza listki. Ale wiosna mocno opóźniona- wiele drzew jeszcze w pąkach, ot chocby strzępek:



Fotka dzisiejsza. W takiej fazie są dęby, miłorząb. W niewiele bardziej posuniętej świdośliwa czy jarząb. Ale inne cieszą.





Metasekwoje wszystkie już pokazały igiełki...



Czekam na cypryśniki, bo narazie na 4 tylko po jednym widać że żyje.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Toszka 14:06, 16 kwi 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ten grill stoi tu 4 rok. Odstawiony, nieużywany i tak przy tutejszych regularnych deszczach i ciepłych zimach zasiedlił się cudnymi mchami i wszędobylskimi bodziszkami



Można powiedzieć, że to taki recyklingowy ogród

Olka nie było czasu rozgryźć, ale będzie jeszcze w użyciu
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies