Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 22:57, 17 kwi 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Aniu to Carex montana

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 23:01, 17 kwi 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dzisiaj cudowna pogoda, w sam raz do prac ogrodowych. I pojawił się dylemat- obrabiać się na święta czy działać ogrodowo. Moja córa ze śmiechem na to- " a przykazań wielkanocnych nie znasz... ". Spodobały mi się ogromnie, więc puszczam dalej- może komuś się przydadzą.

10 ''przykazań'' przed Świętami Wielkanocnymi

1. Nie myję okien, ponieważ... kocham ptaki i nie chcę, żeby jakiś uderzył w czystą szybę i zrobił sobie krzywdę.

2. Nie pastuję podłóg, ponieważ... boję się, że któryś z gości się pośliźnie i coś sobie złamie, a ja będę mieć wyrzuty sumienia. Do tego jeszcze mógłby mnie zaskarżyć.

3. Koty z kurzu są całkiem w porządku, ponieważ.... dotrzymują mi towarzystwa. Ponadawałem im imiona, a one zgadzają się ze wszystkim, co mówię.

4. Pajęczyny zostawiam w spokoju, ponieważ... wierzę, że każde stworzonko powinno mieć swój dom.

5. Porządki wiosenne odpuszczam, ponieważ... lubię wszystkie pory roku jednakowo i nie chcę, żeby reszta była zazdrosna.

6. Nie wyrywam chwastów w ogrodzie, ponieważ... nie będę się przecież wtrącać w boskie sprawy. Bóg to projektant doskonały.

7. Nie chowam porozkładanych rzeczy, ponieważ... nikt ich potem nigdy w życiu nie znajdzie.

8. Kiedy robię imprezę, nie szykuję niczego wykwintnego, ponieważ... nie chcę, żeby się goście stresowali, co mają mi podać, kiedy idę do nich z wizytą.

9. Nie prasuję, ponieważ... wierzę etykietkom, na których napisano "nie wymaga prasowania".

10. Niczym zupełnie się nie przejmuję, ponieważ... nerwusy umierają młodo, a ja mam zamiar jeszcze się tu pokręcić i zostać pomarszczonym, zrzędliwym starym prykiem❗️

[Autor nieznany]
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 23:05, 17 kwi 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
W oczku życie kwitnie...







I mam traszki w oczku
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasya 02:18, 18 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42176
Pokaz więcej tego oczka cos jeszcze zostało z nim do zrobienia ?
Ładne fotki ale mało
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anka_ 07:00, 18 kwi 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasiu do zrobienia to samo co na jesieni- bok no i kaskada. Ale to wiąże się z kosztami, więc musi poczekać. Teraz mam inne oczko w głowie- wnusio mi się urodził.

Wiosna w ogrodzie...




Na parapecie lato...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
asiak 07:25, 18 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Przykazania wielkanocne super Coś dla mnie hihihi
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Kasia_CS 08:21, 18 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anka_ napisał(a)
Teraz mam inne oczko w głowie- wnusio mi się urodził.


OO gratulacje!!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
JoannA 08:22, 18 kwi 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Gratuluję dziadkom.
A przykazania super.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
mikina34 08:29, 18 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Przykazania biorę do serca i zaczynam wprowadzać w czyn
Aniu, zajrzyj do mnie na 99 str. wkleiłam liście truskawek, coś z nimi nie tak?
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
jolanka 08:46, 18 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Aniu, gratulacje dla dziadka, Ty jeszcze nie jesteś babcia bo.... wnusia potrzebna do tego
Ale ściskam żonę dziadka
Przykazania super.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies