Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Gosialuk 21:36, 18 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Aniu zdjęcia piękne. Traszek na żywo, to od dzieciństwa nie widziałam. Nowina bombowa - gratuluję.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anka_ 07:06, 19 kwi 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dziewczyny odpowiem zbiorowo- bardzo dziękuję. Wprawdzie ten wielkanocny zajączek pośpieszył się i kilka tygodni za wcześnie wnusia przyniósł, ale wszystko jest na dobrej drodze. Śmiałam się do córy, że na przyszłą wiosnę dostanie odemnie pierwsze wiaderko, łopatkę i grabki.

Przykazania wielkanocne spodobały mi się bardzo. Jakoś mniejsze wyrzuty miałam jak działałam wczoraj ogrodowo.


sylwia_slomczewska napisał(a)
Traszki a skąd się wzięły? .
Ile ja się zastanawiała skąd te stworzenia wiedzą, że tu woda. Nie wiem jak trafiły, ale cieszą.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mala_Mi 16:17, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Żona dziadka wcale nie taka zła fucha

Do świąt przygotowałam się z 10 przykazaniami, chociaż ich nie znałam... ale wyczytałam, że ma przyjść zajączek a nie Sanepid I tego się trzymałam Sernik ze sklepu i gar żuru... a i tak była awantura o brak ... Danonka. Od pół roku nie jedzą a teraz sobie przypomnieli : A co.. święta są
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:21, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anka_ napisał(a)



Ile ja się zastanawiała skąd te stworzenia wiedzą, że tu woda. Nie wiem jak trafiły, ale cieszą.


Bo zwierzęta to mądre stworzenia, tylko my ludzie ich nie doceniamy. Skąd taki ptak wie jak wrócić i co robić aby przeżyć? Nawet tak malutka mszyca bez rozumku wie jak już się uaktywnić??
A woda to zycie.. i nie zawsze są to przyjazne i pożądane zwierzątka.. szarynka mnie doprowadza do szału.. widok zaskrońca wkurza, bo kto go złapie??? a pijawki niby nie ludzkie ale zawsze budzą respekt. I to wszytko samo się pojawia Skąd?
A traszki zazdroszczę.. bardzo zazdroszczę

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anka_ 13:55, 24 kwi 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mala_Mi napisał(a)
Żona dziadka wcale nie taka zła fucha ...

Dzielnie objęłam funkcję. Choć dziadek całkiem dostał świra- najchętniej zjadłby Młodego. dobrze, że mieszkamy daleko.

Mala_Mi napisał(a)
... ale wyczytałam, że ma przyjść zajączek a nie Sanepid I tego się trzymałam ...
Dobre... muszę zapamiętać na przyszłość...

Mala_Mi napisał(a)
... a i tak była awantura o brak ... Danonka. Od pół roku nie jedzą a teraz sobie przypomnieli : A co.. święta są


Mala_Mi napisał(a)
Bo zwierzęta to mądre stworzenia, tylko my ludzie ich nie doceniamy.
A traszki zazdroszczę.. bardzo zazdroszczę
Masz rację Aniu, zwierzęta- ba, cała natura ogólnie mówiąc jest niesamowita.
Traszki i mnie cieszą, stąd mój dylemat apropo ryb- czy płazy wytrzymają takie sąsiedztwo i będą się rozmnażać w oczku.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Zakrecona 14:04, 24 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Gratulacje, niech rośnie ten Pomocnik zdrowo i szybko
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
anka_ 15:39, 25 kwi 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dziękuję Magdo.

Wiosna i do mojego ogrodu pomału zagląda...

Ola w blokach startowych...


Grusze...


Wiśnie w rozkwicie na całego...

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 15:40, 25 kwi 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dla Gosi





____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 08:41, 26 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Aniu pięknie rozpoczęły I nawet hortensja będzie kwitnąć!
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anabuko1 09:11, 28 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
anka_ napisał(a)
Dziękuję Magdo.

Wiosna i do mojego ogrodu pomału zagląda...

Ola w blokach startowych...


Grusze...


Wiśnie w rozkwicie na całego...


Cudnie Aniu
To pierwsze to rajska jabłoń ?
pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies