Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 23:16, 02 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Grażynko aż się zaczerwieniłam. Bardzo dziękuję za tyle ciepłych słów, choć nie do końca zasłużonych. Najbardziej ucieszyło mnie stwierdzenie - "w zgodzie z naturą ". Staram się iść w tym kierunku i sądząc po przybywającej ilość zwierząt chyba dobrą drogę obrałam.
Wiem źe masz przychówek jaskółek to dla ciebie moi nocni śpiewacy.



I za dnia.


I trochę koloru.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 23:31, 02 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Rooguchi


Christa szaleje w tym roku. I ściąga masę bzyczków.


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
gogo 00:44, 03 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aniu, dziękuję za zdjęcia, są piękne
Wszystko, co napisałam, jest zasłużone w 100% i jeszcze więcej
Jak dobrze mieć na O. pokrewne dusze, jest nas tu bardzo duuużo
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Gosiek33 05:51, 03 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
anka_ napisał(a)


Christa szaleje w tym roku. I ściąga masę bzyczków.





Miło znowu, choć przez chwilkę widzieć Cię na forum


Moja ulubienica Christa w cudnej odsłonie. Na jakim stanowisku rośnie u Ciebie? Ciągle walczę by moja ładnie zakwitła ale na razie po przesadzeniu wygląda jak wypierdek
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasya 07:33, 03 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41865
Jak zwykle piekne fotki ważka szczególnie
Mam nadzieje ze się niedługo zobaczymy
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mikina34 09:41, 03 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Aniu, chciałabym się Ciebie poradzić nt malin, mam nadzieję, ze mi pomożesz daj znać na priv jak będziesz miała chwilę.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
anka_ 13:01, 03 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
gogo napisał(a)
Aniu, dziękuję za zdjęcia, są piękne
Wszystko, co napisałam, jest zasłużone w 100% i jeszcze więcej
Jak dobrze mieć na O. pokrewne dusze, jest nas tu bardzo duuużo

To niezmiennie mnie zadziwia, że pasja tak potrafi łączyć ludzi, zawiązywać przyjaźnie. Wielokrotnie jest silniejsza niż więzy krwi.
Pozdrawiam serdecznie.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 13:07, 03 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
anka_ napisał(a)

To niezmiennie mnie zadziwia, że pasja tak potrafi łączyć ludzi, zawiązywać przyjaźnie. Wielokrotnie jest silniejsza niż więzy krwi.
Pozdrawiam serdecznie.




Au CO TO ?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 16:53, 03 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)



Miło znowu, choć przez chwilkę widzieć Cię na forum


Moja ulubienica Christa w cudnej odsłonie. Na jakim stanowisku rośnie u Ciebie? Ciągle walczę by moja ładnie zakwitła ale na razie po przesadzeniu wygląda jak wypierdek
Gosiu jestem w czytaniu wątków na bieżąco. Ze zdjęciami niestety gorzej bo internet bardzo szwankuje.
Christa ma u mnie prawie metr wysokości, zwariowała. Stanowisko całkowicie słoneczne, ziemia lekko kwaśna, duuuużo obornika i kory pod nóżki (rośnie z hortensjami ).

Gosiek33 napisał(a)
Au CO TO ?
Gosiu na fotce jest Red Leonardo
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 16:56, 03 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasya napisał(a)
Jak zwykle piekne fotki ważka szczególnie
Mam nadzieje ze się niedługo zobaczymy
Jak ważki najładniejsze to proszę dokładkę.



____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies