Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 18:32, 10 mar 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Margerytka40 napisał(a)
Aniu kwiecie wiosenne śliczne, i te pączusie. O tej porze każdy przejaw życia cieszy
Zdecydowanie za mało tych wiosennych akcentów u mnie, ale rabaty dostaja ostateczny kształt więc napewno przybędzie.



Gosiek33 napisał(a)
Szczególnie wiosną takie kolorowe budzenie się bardzo cieszy
Wiesz Gosiu jeszcze parę wiosennych akcentów nam na oku. Ale to już jak będzie ostateczny kształt rabat.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 18:35, 10 mar 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Margerytka40 napisał(a)
Mój M stwierdził dziś, że w końcu jestem w swoim żywiole bo mogę trzy razy dziennie zrobić obchód ogrodu w poszukiwaniu "nowego'
Oj, ci faceci... nie rozumieją tej tęsknoty za "nowym" po zimie.



anabuko1 napisał(a)
Sporo już masz kwiecia wiosennego.
Wszystko cieszy.
Te piwoniowe pazurki ładnie się prezentują
Troszkę wiosny mam, le napewno przybędzie akcentów. Piwonie w fazie pazurków bardzo lubię.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasya 19:22, 10 mar 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41852
Stołówki pierwsza klasa
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
sylwia_slomc... 20:50, 10 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Aniu piękne ciemierniki, ale fotki ptasie mistrzowskie, nie jest łatwo takie ładne zrobić gdy się tyle ptaszków naraz uwija przy karmniku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anka_ 18:07, 15 mar 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasya napisał(a)
Stołówki pierwsza klasa
Bardzo licznie ptasia brać korzysta. tylko słonecznik sie kończy a targ zamknięty. Wiosna pilnie potrzebna.



sylwia_slomczewska napisał(a)
Aniu piękne ciemierniki, ale fotki ptasie mistrzowskie, nie jest łatwo takie ładne zrobić gdy się tyle ptaszków naraz uwija przy karmniku
Tylko dlaczego ciemierniki tak zwieszają łebki, że kwiat słabo widoczny... Przy karmniku to tylko niewielka część ptasiej ferajny. Reszta na pobliskich krzaczorach czeka na wolną miejscówkę orzy stołówce.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 18:11, 15 mar 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Wreszcie udało się powiesić budki. Trochę późno, ale mam nadzieję że ptaki jeszcze skorzystają.







Budki to prezent od eMa z okazji dnia kobiet. Jako dodatek robią się jeszcze podpory na groszek do warzywnika.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
JoannA 19:09, 15 mar 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
My też dopiero wczoraj powiesiliśmy budki dla ptaków. Mam nadzieję że ptaki wychowają w nich ze 2 pokolenia młodych.
Zdolniach z Mirka! Podpory wyszły mu super.
Pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
anka_ 19:24, 17 mar 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
To trochę mnie z tymi budkami pocieszyłaś Joanno. Choć moje dziecię stwierdziło dzisiaj, że żaden się nie da rady wprowadzić bo za bardzo je utuczyłam.
Podpory juz pospawane do końca, zostało tylko malowanie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
JoannA 19:37, 17 mar 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
anka_ napisał(a)
To trochę mnie z tymi budkami pocieszyłaś Joanno. Choć moje dziecię stwierdziło dzisiaj, że żaden się nie da rady wprowadzić bo za bardzo je utuczyłam.
Podpory juz pospawane do końca, zostało tylko malowanie.

To chyba łagodna zima wpłynęła tak na sylwetki ptaszorków. Moje sikory też mega wypasione w tym roku.
A dzisiaj przyuważyłam, że kręcą się wokół nowych budek
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
anka_ 05:03, 22 mar 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Te sylwetki im się przydadzą bo u mnie zima w pełni. Jak nie będzie wiało to mogę iść z wnusiem lepić bałwana. Piękną mamy zimę tej wiosny.
Mam nadzieję Joanno, że budki znajdą lokatorów.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies