Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

sylwia_slomc... 21:43, 17 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Ja tej zimy nie miałam śniegu wcale....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
galgAsia 21:46, 17 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ania, przyszła czapka ze światełkiem . Ma też czerwoną lampkę z tyłu i mocno świeci. Zobacz, wstawiłam zdjęcia. Lepsza niż wszystkie odblaski
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
anka_ 19:16, 21 lut 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Margerytka40 napisał(a)
Ile śniegu miałaś Aniu. Ale już niech zima idzie sobie, czekamy na wiosnę
Asiu zima sobie poszła ode mnie- teraz mam... hm... nie wiadomo co. Z niecierpliwością czekam na wiosnę.

MartaKozak napisał(a)
Marzenie taka szklarnia, sami bedziecie robic czy mozna gdzies zamowic?
Bardzo mi sie podoba wiktorianski styl, ale nie widzialam polskich dystrybutorow niestety, a sciagac z UK to troche drogo.
Marto pin bardziej obrazował ogólne założenia fundamentowe, niż zakładany, docelowy wygląd. Ten pin bardziej oddaje docelowy wygląd.Robic będziemy sami, kasy brak, więc zapewne efekt też będzie 'nieco' inny.

Kasya napisał(a)
A skad ty taka zimę wzięłaś ?
Kasiu bo ja przewidująca byłam i zamówiłam u Mikołaja snieg na ferie. A że grzeczna dziewczynka to jestem to zimę przyniósł...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 19:21, 21 lut 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Zakrecona napisał(a)
Ale zima, matko u nas ani śladu
Magdo u mnie też już po zimie. ale może to i dobrze...

Helen napisał(a)
Ania, jakie masz miskanty od Ani Kwartet?
Zimy zazdroszczę, bo w tym roku nawet nie chodziłam po śniegu
Miskanty od Ani to JPII. Pięknie rosna mimo ciężkich warunków na wale i bardzo mocnego podziału. I cudownie się przebarwiaja.

sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja tej zimy nie miałam śniegu wcale....
U ciebie Sylwus to całkiem inny sezon wegetacji. I o ile dłuższy. Nic dziwnego, że rosliny rosną jak szalone.

galgAsia napisał(a)
Ania, przyszła czapka ze światełkiem . Ma też czerwoną lampkę z tyłu i mocno świeci. Zobacz, wstawiłam zdjęcia. Lepsza niż wszystkie odblaski
Asiu czapę widziałam- mega super. Muszę kupic taka na zimę i na lato z daszkiem.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 16:58, 05 mar 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Wiosna i do mnie pomalutku puka....







____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 17:03, 05 mar 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Iryski na rabacie przekwitły. Został jeden- tylko dlaczego on kwitnie w trawniku jak sadziłam tylko na rabacie?



Piwonie drzewiaste od Mariusza ruszają.



Ciemierniki ruszają



Kiedyś Gosia namawiała mnie do kupna dziurawca- wtedy nie posłuchałam. Ale na jesieni zachwyciły mnie te czerwone kuleczki na spółę z żółtymi kwiatami. Zimy nie było to do teraz gwiazdorzy.
Dziurawiec Magical Red Fame

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Margerytka40 18:47, 05 mar 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aniu kwiecie wiosenne śliczne, i te pączusie. O tej porze każdy przejaw życia cieszy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gosiek33 18:50, 05 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Szczególnie wiosną takie kolorowe budzenie się bardzo cieszy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Margerytka40 18:53, 05 mar 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mój M stwierdził dziś, że w końcu jestem w swoim żywiole bo mogę trzy razy dziennie zrobić obchód ogrodu w poszukiwaniu "nowego'
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anabuko1 19:23, 09 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Sporo już masz kwiecia wiosennego.
Wszystko cieszy.
Te piwoniowe pazurki ładnie się prezentują
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies