Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

waldek727 08:48, 06 kwi 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
iwonaal napisał(a)
Wesołego Alleluja

Iwonko, dziękuję Ci ślicznie.
Żeby tradycji stało się zadość, a przy tym żebyś zbytnio nie ucierpiała to życzę Ci aby dzisiaj spadały na Ciebie tylko kropelki z Dolce & Gabbana.
Posłuchajmy przy okazji jak słowo ,,hallelujah" brzmi w pieśni wykonanej przez Leonarda Cohena.
https://youtu.be/YrLk4vdY28Q
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
waldek727 09:08, 06 kwi 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Milka napisał(a)
Fajny wnusio i chyba skoro Sebus, bedzie z niego ogrodnik) zaskoczona jestem twoimi powojnikami, sprinterzy

Irenko, nie miałbym nic przeciwko temu, jakby kiedyś Sebastian został znanym i cenionym projektantem ogrodów. Potencjał jest do przekazania, ponieważ ja zawodowo przez ponad dwadzieścia lat zajmowałem się projektanctwem i wzornictwem. Zasady podobne, tylko materiał inny.
Powojnikami, hostami i kwitnącymi lewizjami nie będziesz zaskoczona jak spojrzysz na datę napisania postu.
Życzę Ci dużo pogody ducha.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
LewOgrodowy 09:33, 06 kwi 2015


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
A ja uwierzyłam w te zdjęcia, znaczy dowcip się udał! Dobre, dobre!
____________________
Monika
waldek727 15:25, 06 kwi 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
LewOgrodowy napisał(a)
A ja uwierzyłam w te zdjęcia, znaczy dowcip się udał! Dobre, dobre!

W tym dniu Moniko (01.04) właśnie o to chodzi żeby nie przegiąć ale wprowadzić dyskretnie drugą osobę w błąd tak, żeby miała przez jakiś czas dylematy.
Prawda to, czy fałsz?
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
LewOgrodowy 19:14, 06 kwi 2015


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Żarty są dobre, kiedy wszyscy się śmieją, nie tylko ich autor.
Takie lubię, Twój taki był.
____________________
Monika
Kuklik 23:36, 06 kwi 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Waldku, pozwolisz, że się przywitam i zostanę
Skoro obok masz Puszczę Kampinoską to czuję się prawie jak Twoja sąsiadka. Z ogromną przyjemnością będę śledzić Twój wątek. Kompost, jeże, ekologia, równowaga bez chemii... stanowczo moje klimaty.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
waldek727 23:56, 06 kwi 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Izuniu.
Ja również Ciebie pięknie witam w swoim wątku i zapraszam do biesiadowania ,,przy stole" z innymi użytkownikami forum którzy wpadają do mnie i gawędzą sobie o ogrodach które żyją w zgodzie z naturą. Z pewnych ustaleń UE te tematy będą gościły na ,,Ogrodowisku" coraz częściej i cieszę się, że są to również Twoje klimaty.
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Kasya 06:42, 07 kwi 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42289
Czy wiesz może jak fusy z herbaty działają na rośliny ?
Bo słyszałam ze pomagają zwalczyć ziemiorki
Ale nie wiem czy dla wszystkich roślin będą ok
Przywloklam sobie ziemiorki z amarylisem i mam je teraz w doniczkach z różnymi siewkami/sadzonkami
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Iwk4 18:22, 07 kwi 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Waldku, dziękuję za pewną sugestię u mnie. Zaproponowałam linię, nie wiem, czy to miałeś na myśli. Jak możesz, to zajrzyj proszę tutaj :
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4579-ogrodek-iwony?page=581
Niżej na tej stronie odpowiedziałam
____________________
Ogródek Iwony II
HANNYA33 17:03, 08 kwi 2015


Dołączył: 06 maj 2014
Posty: 111
Witaj Waldku, w tym roku chcę zastosować herbatkę czyli wyciąg z kompostu i niestety nie wiem czy można użyć melasy z buraków cukrowych (dostępna w każdym sklepie wędkarskim)jest tańsza, a ja mam działkę 3000mkw.czy tylko z trzciny cukrowej, jaka jest między nimi różnica. Dzięki za odpowiedź. A tak poza tym piękny masz ten trawnik.Pozdrawiam Piotr
____________________
Mój wątek Tu na razie jest chwastowisko, ale będzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies