Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Zagajanka 21:47, 01 cze 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Bouquet Parfait jest obsypany kwieciem. Kwiatuszki na początku są blado różowe i zmieniają się w czystą biel:



obok Pashmina powoli otwiera swoje kwiatuszki. A jest ich trochę w tym roku!



I razem:


____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:03, 01 cze 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Na kolistej otworzyły swoje pąki Sunblaze i Queen's London Child, obie w podobnym odcieniu różu i obie niewielkie wzrostem:







Zachwyca mnie znowu Elodie Gossuin. Bałam się tego mocniejszego różu, który jest widoczny w necie, ale w rzeczywistości jest urocza i ślicznie pachnie:


____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:19, 01 cze 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Na Rodkowej otwierają się kolejne "żółtki"

China Girl



Nadal szaleje Yellow Charles Austin - w tym roku bardziej morelowy:



Zaczyna The Sun and the Heart - za chwile wypłowieje do białego koloru.



Chyba uwielbiam Pilgrima!



Maleństwo Guirlande d'Amor - ale czuję że w przyszłym roku pokaże że żaen z niej "maluszek"



Czekam tu jeszcze na Charlotte i Vanessę Bell.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:30, 01 cze 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
I widoczki na dobranoc:





____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
adkawi 23:46, 01 cze 2018


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Janko Twoj raj rozany nie mozna wyrazic slowami.Ta rozyczka Chandos Beauty bardzo wpadla mi w oko i jeszcze do tego pachnie ?.Bardzo lubie taki klasyczny ksztalt kwiatka cudoooo.Nastepna na mojej liscie.Mery ann czy jak jej tam bardzo przypadla mi do gustu .Zobaczylam ja w pobliskiej szkolce i chyba sie skusze .Janko zakupiona dziś i do tego jeszcze eden rose
____________________
Adrianna
A_gawa 16:28, 02 cze 2018


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Zagajanka napisał(a)
Na kolistej otworzyły swoje pąki Sunblaze i Queen's London Child, obie w podobnym odcieniu różu i obie niewielkie wzrostem:





Wspaniały ogród!
Jak dobrze, że niż na się tu tyle nauczyć!


Czy możesz mi napisać co to za trawa?
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Kasia_CS 18:11, 02 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ja chyba bym z Twojego ogrodu nie wyszła, końmi trzeba byłoby mnie ciągnąć... fajnie poprowadzilas do okna Bouquet parfait! moja pashmina na razie mikra jest i kwiatuszki ma malusie w porównaniu do tych na Twoim krzaczorze (bo krzaczkiem nazwać byłoby krzywdzące )

Chandos wpadła właśnie do koszyka

A u Ciebie jak zawsze mnóstwo nowości!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Ewik 13:32, 04 cze 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Zagajanka napisał(a)

U mnie większość purpurowych róż rośnie w pełnym słońcu. Tylko Othello ewidentnie nie daje rady - w ciągu dnia po rozwinięciu jego płatki się przypalają i wieczorem już jest po kwiatku. The Prince przy ciągłych upałach szybciej przekwita, ale się nie przypala. Falstaff, Munstead Wood, William Sh, Ascot, Tradescant, Goethe, Dark Lady nic nie robią sobie z pełnego słońca.

William sadzony u mnie jesienią 2015 w końcu zesztywniał Kwiatki patrzą w górę, pędy trzyma prosto, tak ze i dla Twojego jest nadzieja Półcień ma późnym popołudniem - od wiśni Kiku Shidare i to w sumie dopiero w tym roku


Janka cudeńka jak zawsze u Ciebie.
U mnie niestety angielki nie radzą sobie w tym słońcu, te w połcieniu mają się zdecydowanie lepiej. Co ogród to inaczej jednak zdaje sobie sprawę z tego że mam 6 tą klasę ziemi i to ma duży wpływ na to . Staram się cały czas ją ulepszać ale to i tak nie to co piękny czarnoziem .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
lindsay80 14:07, 04 cze 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Zagajanka napisał(a)
Bouquet Parfait jest obsypany kwieciem. Kwiatuszki na początku są blado różowe i zmieniają się w czystą biel:





tym zestawieniem i miejscem jestem oczarowana!
____________________
Tu ma być ogród :)
Kasiolaaa 14:57, 04 cze 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
A tam w nogach tej bialej rozy jaka rosnie ale poletko lawendowe przepiekny kadr
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies