Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Kasia_CS 08:03, 06 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale masz przepiękne stipy!! A ja w końcu zamowilam 5 różyczek i pewnie jutro dotrą, bo juz odebrane przez kuriera ze szkółki będzie Boscobel, Lavender ice na podmianę zdziczalej, voyage-trochę się pospieszylam, bo juz mam, ale uznałam, że tak slabo się zbiera i nie doczekam się jej, a ona nagle się zaczęła zbierać do tego Pastella i oczywiście polecona mi piszesz Ciebie Chandos beauty bardzo jestem jej ciekawa, zwłaszcza zapachu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
kasia_w 14:57, 06 cze 2018


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Jano
Rajsko po prostu!
to pewnie najpięknieszy czas W Twoim ogrodzie. Uczta zmysłów
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
_Martini_ 17:48, 06 cze 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Zagajanka napisał(a)


Kolana mi się ugięły. Nosz pięknie tak, że aż brak mi słów.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Kasia_CS 21:28, 06 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Janeczko, nawiązując do tego, co mi kiedyś doradzilas, czyli Williama do Cinderelli, powiedz mi jeszcze jaką realną wysokość moze osiagnąć William, bo teraz to tylko mi zostało do zatwierdzenia i zamówienia na jesień

A jeszcze drugie pytanie, bo i u mnie się pojawila rdza na różach.. czy coś udalo Ci się na polskim rynku wyszukac nieszkodliwego dla środowiska?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasiolaaa 21:34, 06 cze 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Zagajanka napisał(a)
Para widoczków różanych bliższych i dalszych...


A tu na dole co to za odmiana bo tez przepiekne
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
jolanka 21:37, 06 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Janka, bilety na spektakl różany mogłabyś sprzedawać
Masz przepięknie zestawione kolorystycznie. To ostatnie zdjęciem cytowane przez Martynę bajkowe. Co tu rośnie?

Cała seria rokoko pokazała już u mnie pierwsze kwiaty. Chyba najbardziej podoba mi się Magic
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
adkawi 20:05, 07 cze 2018


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Janko w takim razie będę czekać na zdjęcie.Bardzo Ci dziękuję.Mam jeszcze pytanko.Chciałam zakupić niskie róże ,ale nie okrywowe .Jakie byś mi poleciła?
Wiem ze lawender ice nie jest za wysoka.
____________________
Adrianna
Zagajanka 10:14, 08 cze 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kasia_CS napisał(a)
Ale masz przepiękne stipy!! A ja w końcu zamowilam 5 różyczek i pewnie jutro dotrą, bo juz odebrane przez kuriera ze szkółki będzie Boscobel, Lavender ice na podmianę zdziczalej, voyage-trochę się pospieszylam, bo juz mam, ale uznałam, że tak slabo się zbiera i nie doczekam się jej, a ona nagle się zaczęła zbierać do tego Pastella i oczywiście polecona mi piszesz Ciebie Chandos beauty bardzo jestem jej ciekawa, zwłaszcza zapachu

Stipy sa ładne, to prawda. Ale ja co dwa lata je wymieniam - wywalam stare rozpadające się okazy i zostawiam podrośnięte siewki (akurat u mnie ona się sieje na potęgę).
Gratuluję kolejnego różanego zakupu Zarówno Boscobel, jak i LI oraz Voyage posadziłam u sąsiadki - te dwie ostatnie są śliczne. Boscobel jeszcze "dojrzewa", jak to angielka. Ale na pewno ma potencjał.

Chandos jest cudowna, chociaż w herbacianym stylu, ale lubię ją od pierwszego sezonu u mnie. Niestety niefortunnie posadziłam ją na początku na przód rabaty i musiłam po pierwszym roku ją pzresadzać do tyłu (ma ze 110 - 120 cm), więc odchorowała dwa sezony, ale już się ostatecznie pozbierała i czaruje kształtem oraz aromatem
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Pszczelarnia 10:22, 08 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zakupiłam 2 szt. 'Olivia' Austina. Będę raportować.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Zagajanka 10:25, 08 cze 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
kasia_w napisał(a)
Jano
Rajsko po prostu!
to pewnie najpięknieszy czas W Twoim ogrodzie. Uczta zmysłów

Kasiu, dziękuję Tak, teraz jest czas różany u mnie. Powtóreczka będzie jeszcze w sierpniu, no ale tyle świeżej zieleni jest tylko teraz
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies