Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Co i jak? Nowicjuszka

Pokaż wątki Pokaż posty

Co i jak? Nowicjuszka

anka_ 07:52, 22 lut 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
No nie...! Szklarnię nabyła i pisze, że nic nowego w ogrodzie... Troszku zazdraszczam. Jakie ma wymiary?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mira104 20:32, 22 lut 2018


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Anula ze szklarni to się cieszę jak głupia Długa na 3,80m, szeroka na 1,90m i wysoka na 1,95m. Z poliwęglanu razem z dostawą 800 zł.

____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
anka_ 07:14, 23 lut 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Masz z czego się cieszyć Kochana. Ja też mam nadzieję przerobię kiedyś mojego foliaka na szklarnię.
Pochwal się koniecznie jak już będzie złożona. A co planujesz w niej na ten rok- pomidorki?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mira104 07:52, 23 lut 2018


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Anka, mi mąż obiecał zrobić szklarnię, nawet przytargał płyty poliwęglanowe, tylko że on dużo pracuje i jak ma wolny czas, to są inne ważniejsze rzeczy do zrobienia. Ma tyle porozpoczynanych "projektów " do zrobienia- wieczność mu to zajmie.
W szklarni planuję wiosna- sałata, rzodkiewki Lato- pomidory, ogórki, papryka. Jesień- jarmuż-tak do soku.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
anabuko1 23:07, 25 lut 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Ja też będę czekała jeszcze długo na swoją szklarnie.
Mój mąż ma podobnie.
A to samo chciałabym w niej sądzić co napisałaś. Ech..
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anka_ 23:14, 25 lut 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mira104 napisał(a)
Anka, mi mąż obiecał zrobić szklarnię, nawet przytargał płyty poliwęglanowe,....
Ha, mój nawet jeszcze nie wie, że będzie robił szklarnię. Narazie czytam różności w tym temacie, bo nie wiem z czego zrobić stelaż.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
danuta_szwajcer 08:29, 26 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Taka szklarnia to super jest, zazdroszcze To bedziesz miała dobre plony Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
anbu 09:26, 12 mar 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Mira pokaż ogród, dawno nic nie pokazywałaś
____________________
Ania Ogród Ani :)
Mira104 21:06, 12 mar 2018


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Aniu nic tam się nie dzieje To co przykryłam przed mrozami ma się dobrze. Martwi mnie trochę ostrokrzew bukszpanowy Golden Gem, bo widać że zmarzł. Pochwalę się, że przyszły do mnie nasiona z Chin (aliexpress) i i coś zaczyna kiełkować. Zamówiłam trawy i ciemierniki pełne.
Mąż dla psa zbija budę, z tarasem widokowym xd, a ja obiecałam zrobić budkę dla ptaków
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
ElzbietaFranka 23:02, 12 mar 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Mira się obudziła. zapomniałam o tobie mimo to kilka razy się wpisywałam. Prześledziłam znowu twój wątek aby być na bieżąco i to taka sprawa.
Swojskie klimaty ogladałam. Tam przy każdej chałupie powinna stac szklarnia tak rejon zasmrodzony, że nie da się tam oddychać a co dopiero warzywa jeść gdzie na liściach jest ten syf z opadających dymów kominowych.

Mira byłam 2 razy w lutym z konieczności uciekałam czym prędzej czegoś takiego dawno nie widziałam z kominów żółty dym leci.
Aż z Chin wspierasz obcy kraj a tu Polskę trzeba wspierać mało nasion u nas ha ha. Nigdy nie powstaniemy z kolan jak tak wszyscy będa obce kraje wspierać.

Coś tam na działce robię ale po takim wyskoku roboczym teraz mnie kości bolą.
Pozdrawiam i weź się za ten swój wątek.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies