Mirusiu,jak pięknie, jak różanie. Piękny czas nastał w ogrodach. Mogłabym teraz w ogrodzie siedzieć cały dzień. Pokazuj Mirusiu jak najwięcej, takie widoki są bliskie memu sercu.
Co tu zachwyca? Różane Królestwo Mireczko nie sadzisz byle czego. Jest _Stephanie Baronin zu Guttenberg_ w perłowej bieli, jest _Leonardo da Vinci_ w cukierkowym różu i jest _Pastela_ jak malowana akwarelą. Każda podpisana, dopieszczona, w towarzystwie powojników. Róż miesza się z brzoskwinią, bielą i fioletem clematisów. Wygląda jak scena z angielskiego katalogu ogrodniczego, tylko że to Polska nie Kent. Jak kwitnie u ciebie, to tak, że liści nie widać. Krzaki uginają się od kwiatów, a rumianki i kocimiętka robią za świtę. To ogród, w którym róże są traktowane jak arystokracja. Mają dobre towarzystwo, pełną obsługę. Zdradz czym ty karmisz te swoje róże, że tak pięknie ci kwitną ??
Aniu, w tym roku podsypałam wiosną obornikiem i kompostem, nic więcej im nie daję Dzięki Aniu