Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 08:49, 17 paź 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
UlaB napisał(a)


W takim razie posadzę jednak Twoją sadzonkę u siebie, właśnie od wschodu - najwyzej przeniose do pracy gdy miejscówka będzie jako tako przygotowana.


Trzymam kciuki za kwitnienie. Pamiętaj jednak ,że ona jest młoda i może jeszcze nie kwitnąć Możesz w przyszłym roku zrobić sobie z niej sama sadzonki, tak w drugiej połowie lata
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
UlaB 20:11, 17 paź 2019

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
mirkaka napisał(a)


Trzymam kciuki za kwitnienie. Pamiętaj jednak ,że ona jest młoda i może jeszcze nie kwitnąć Możesz w przyszłym roku zrobić sobie z niej sama sadzonki, tak w drugiej połowie lata


z niezdrewniałego wierzchołka? ukorzeniacz, siup w ziemie i do cienia?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Kasiolaaa 20:19, 17 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
strasznie piekne przebarwienie lisci na drzewach taka Polska zlota jesien i do tego urocze hortensje przykluwają wzrok
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
paniprzyroda 21:35, 17 paź 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
[quote



Marzenie
____________________
Dwa ogrody
Pszczelarnia 14:50, 18 paź 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
mirkaka napisał(a)






Nie wiedziałam, że you and me tak pięknie się prezentuje jesienią. Zawsze się tak ładnie wybarwia?
Planuję szpaler hortensji bukietowych i tak sobie myślę, gdzie i jak i jakie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mirkaka 15:28, 18 paź 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
UlaB napisał(a)


z niezdrewniałego wierzchołka? ukorzeniacz, siup w ziemie i do cienia?


Ja tak robię, od północnej strony domu ma stale wilgotną ziemię i tam sobie tak ukorzeniam

Aaa, i liście oberwij i zostaw tylko wierzchołkowe, jak duże to je jeszcze przytnij.
Do ziemi wsadzam co najmniej jedno oczko. Czasami szkoda mi wierzchołek ciąć a ma boczne jakieś małe to te boczne oberwę i tak samo robię
Najlepiej jak już trochę ta łodyga jest twarda, nie taka całkiem zielona, ale takie też ukorzeniałam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 15:31, 18 paź 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Kasiolaaa napisał(a)
strasznie piekne przebarwienie lisci na drzewach taka Polska zlota jesien i do tego urocze hortensje przykluwają wzrok


Polska Złota jesień, piękna, kocham za to październik, i tylko ten miesiąc z całej jesieni
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 15:36, 18 paź 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
paniprzyroda napisał(a)


Marzenie


Mariolu, no przecież taką dostałaś ode mnie.. czy coś pokręciłam ?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 15:41, 18 paź 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Pszczelarnia napisał(a)


Nie wiedziałam, że you and me tak pięknie się prezentuje jesienią. Zawsze się tak ładnie wybarwia?
Planuję szpaler hortensji bukietowych i tak sobie myślę, gdzie i jak i jakie.


Ewo, to nie you end me, to NN, ale tę pierwszą też mam i w słońcu też się tak pięknie przebarwia. Moja You rośnie w cieniu i jest bardziej zielona ale od wschodu ma ją moja siostra i jest przepiękna, też taka bordowa.
Ja to bym najchętniej robiła szpalery z samych ogrodówek
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mira 15:59, 18 paź 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
I ja dojrzała już do ogrodowych. Co roku podziwiam u Ciebie. Ale w ub roku ukorzenilam fioletowa jakąś i przed zimą wysadzilam z doniczki obsypalam liśćmi i na wiosnę nie było. Pewnie coś nie tak bo Ty od razu do ziemi?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies