Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 05:45, 17 gru 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Pszczelarnia napisał(a)
Jak nie ma zimy to czekamy na przedwiośnie.

Nic innego nam nie pozostaje.



Stałam się właścicielką: 3 h. Europa, 1 h. Masja, 1. h. Mariesii. Ale na razie będę okrywać. Potem (za 3-4 lata) już nie.

Brązy i zielenie - fajne zestawienie na ten czas.



Gratuluję, oby pięknie rosły i zimowały
Czy już posadziłaś ?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 05:46, 17 gru 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
deszczowymaj napisał(a)


Oooo Wiosna

Uwielbiam wszystkie zielone kiełki pojawiające się wiosną i nie tylko wiosną ..jak widać

Prawda u nas klimat łagodniejszy ..u mnie jeszcze niedawno kwitły jeżówki ..i pewnie nadal by kwitły gdybym ich nie ścięła


Masz rękę do jeżówek, piękne są u Ciebie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
basia3012 23:41, 22 gru 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9455
mirkaka napisał(a)
Wstawiam zdjęcia z lipca
tu na pierwszym planie You and me
na drugim NN o sztywniejszych pędach. Trochę chyba za niskie na żywopłot




tu masz te wyższe ale i bardziej wiotkie, za plecami powojniki na wysokich stelażach
zobacz na ich kolory, to ta sama odmiana a ile kolorów, w zależności od składu gleby



między nimi bukietówka vanilka



Mogę jutro porobić zdjęcia żebyś zobaczyła jak wyglądają teraz z suchymi kwiatostanami, są ciągle jakąś formą żywopłotu



Mirko, też zachwycam się tym fragmentem ogrodu. Cudnie. czy tak co roku jest? Widać, że tym hortensjom i powojnikom to tam pasuje.
Radosnych świąt życzę.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
mirkaka 09:31, 31 gru 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Czasami trochę mniej kwiatów, jak w maju są silne przymrozki.

dziś ostatni dzień 2019, wszystkim zaglądającym składam życzenia, zdrowia i sił na spełnianie marzeń

mój ogród dzisiaj, nie ma śniegu z czego jestem bardzo zadowolona, trawa ciągle powolutku rośnie, jest ciągle zielono, róża rozwija się i cieszy
ogród w takim stanie nie przygnębia mnie, oby tak do wiosny doczekać

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Gardenarium 09:35, 31 gru 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja myślałam przez chwilę, że to lato dopóki nie zobaczyłam że nie ma liści. Trawa świetna.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mirkaka 14:57, 31 gru 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Dziękuję Danusiu że zajrzałaś Zdjęcie robione dzisiaj, jeszcze takiego grudnia nie było,
Wszystkiego dobrego życzę
Czekamy Wszyscy na wiosnę, ech aby tylko zdrowie dopisało
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Milka 05:36, 02 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Czyli aura u nas taka sama też uważam, że jeśli tak wygląda ogród o tej porze, to nie przygnębia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mirkaka 07:57, 02 sty 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Milka napisał(a)
Czyli aura u nas taka sama też uważam, że jeśli tak wygląda ogród o tej porze, to nie przygnębia


Już zaczyna dnia przybywać, trzeba jeszcze tylko styczeń przeżyć i od lutego można zacząć bawić się w wysiewanie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Anda 08:15, 05 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Czytałam u Katte, że interesuje Cię płyta indukcyjna. Też mam taką i często u mnie coś kipi Płyta się wtedy od razu wyłącza i zaczyna piszczeć. Wg mnie indukcja jest lepsza i od gazu, i od normalnych kuchenek na prąd. Wszystko już miałam i preferuję indukcję. Szybka i dobrze wystopniowana regulacja nagrzania i ogólnie łatwa w obsłudze. Na dodatek bezpieczna, bo nawet nie można sobie palca przysmażyć po zdjęciu garnka. Płyta bardzo szybko się wystudza.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mirkaka 12:56, 05 sty 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Anda napisał(a)
Czytałam u Katte, że interesuje Cię płyta indukcyjna. Też mam taką i często u mnie coś kipi Płyta się wtedy od razu wyłącza i zaczyna piszczeć. Wg mnie indukcja jest lepsza i od gazu, i od normalnych kuchenek na prąd. Wszystko już miałam i preferuję indukcję. Szybka i dobrze wystopniowana regulacja nagrzania i ogólnie łatwa w obsłudze. Na dodatek bezpieczna, bo nawet nie można sobie palca przysmażyć po zdjęciu garnka. Płyta bardzo szybko się wystudza.


Dziękuję Ewo, no ja się skłaniam do indukcji ale moje córki mi odradzają. Oprócz tego mówią że trzeba wszystkie garnki wymienić, a czasami nowe specjalne garnki nie działają na indukcji. To są ich spostrzeżenia z mieszkania na stancjach. Dlatego trochę się boję
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies