Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Agania 09:31, 07 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Różyczki kwitną Ci niezawodnie, a Ty super kadrujesz każdy fragment
w ogrodzie, ja żółty kolor toleruję w ogrodzie, rudbekie mam od zawsze lubią
się same rozsiewać i panoszą się u mnie od lat
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
mirkaka 15:31, 07 paź 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Roocika napisał(a)
Mirko, astry dają mnóstwo koloru o tej porze. U mnie już raczej już bez kolorów, bo jesiennych kwiatów (jeszcze) nie mam
Róże u mnie bardzo chciały kwitnąć ale pąki pleśnieją. Może skromnie kwitną u Ciebie ale pięknie


Dają, przynajmniej jakoś można znieś coraz krótsze dni
Niektóre róże są podatne na szarą pleść pąków, też takie miałam, np Chopin, i wywaliłam,
Astry kupuj koniecznie, sadź w słońcu ale w wilgotne stanowisko, o tej porze roku bardzo rozweselają ogród.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 15:33, 07 paź 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Agania napisał(a)
Różyczki kwitną Ci niezawodnie, a Ty super kadrujesz każdy fragment
w ogrodzie, ja żółty kolor toleruję w ogrodzie, rudbekie mam od zawsze lubią
się same rozsiewać i panoszą się u mnie od lat


Takiej pochwały o kadrowaniu to się nigdy nie spodziewałam, dziękuję Agatko
Teraz i ja już się ich z ogrodu nie pozbędę, niech się sieją, lubię niespodzianki, przynajmniej nie jest nudno
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 15:40, 07 paź 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Dzisiaj kupiłam dwa dęby błotne Green Pilar.
Są cudne jak się przebarwiają. Chcę je posadzić w lasku, tam straszna susza, kopałam dołki to nie dokopałam się do wilgotnej strefy.
Będę je musiała przez kilka sezonów podlewać, żeby mi się nie zmarnowały, liczę ze poradzą sobie jak zmężnieją w tym suchym miejscu.
Dopiero zaczynają się przebarwiać Te liski są przepiękne, patrzę na nie przez okno i nie mogę się nacieszyć



____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Joku 19:38, 07 paź 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12096
Mnie dęby błotne też się podobają, niech dobrze rosną u ciebie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kasya 19:49, 07 paź 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41848
mirkaka napisał(a)
Dzisiaj kupiłam dwa dęby błotne Green Pilar.
Są cudne jak się przebarwiają. Chcę je posadzić w lasku, tam straszna susza, kopałam dołki to nie dokopałam się do wilgotnej strefy.
Będę je musiała przez kilka sezonów podlewać, żeby mi się nie zmarnowały, liczę ze poradzą sobie jak zmężnieją w tym suchym miejscu.
Dopiero zaczynają się przebarwiać Te liski są przepiękne, patrzę na nie przez okno i nie mogę się nacieszyć




Cieszę się z tobą piekne są
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Roocika 19:54, 07 paź 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Bardzo ładne
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Alija 19:57, 07 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
mirkaka napisał(a)
Pażdziernik, zaczynają kwitnąć astry jesienne




Piękne zdjęcia astrów, o tej porze roku astry są prawdziwą ozdobą ogrodu.
Róże też jeszcze pięknie się prezentują. Doczytałam u Ciebie o szarej pleśni pąków i tak sobie myślę, że pewnie to mam, bo pąki niektórych róż nie rozwijają się tylko zamierają.
Twoje dęby wyglądają super.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 23:30, 07 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Piękne dąbki też mam jednego niedużego, kolumnowego dąbka u siebie, bardzo go lubię, ale jeszcze się nie przebarwia, ale to może i dobrze, dłużej będzie cieszył oko
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
nicol21 14:31, 11 paź 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Piękne te dęby. Jesienią też uwielbiam drzewa co ładnie się przebarwiają. Wtedy mix kolorów zupełnie mi nie przeszkadza.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies