Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Makao 11:54, 09 maj 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Ja pierd… jaki piękny ten powojnik. Przed kupnem powstrzymuje mnie tylko to że nie powtarza kwitnienia (chyba ) ale mam go na liście bo na ogrodzenie chciałam sobie go puścić.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
April 11:59, 09 maj 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Ten powojnik co roku robi tu takie niesamowite show Cudny. Ciągle szukam dla niego miejsca u siebie ale bezskutecznie. I co wiosnę mam moralnego kaca, że nie kupiłam i nie mam
____________________
April April podbija las Mazowsze
ryska 12:12, 09 maj 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Wspaniały powojnik. Czekałam na Twoje zdjęcia z nim w roli głównej
Wypoczynek na balkonie u Ciebie to aromaterapia.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Ewa777 13:18, 09 maj 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18533
Powojnik ma teraz swoje show Przepiękny jest. Na tych zdjęciach pokazałaś jego wielkość.
Ławeczka kamienna bardzo klimatyczna. Pasuje do tego miejsca. Niesamowite, że kształty kamieni idealnie do siebie pasują, chyba że nie doczytałam, że cięliście je.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 18:46, 09 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Kasya napisał(a)

No szok…. Co za powojnik !
U ciebie wyjątkowy


Z roku na rok większy, aż się boję Może go będę musiała podciąć, odświeżyć

Kasia, nakrywałam siatką jarmuż, siatka się drze, jarmuż trzeba podbierać codziennie Ale będę próbować z siatką na marchew i cebulkę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 18:53, 09 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
MartaCho napisał(a)
WOW! Niesamowity jest ten powojnik! Coś pięknego! Mi rok do roku przemarza zimą i potem od zera odbija. Rośnie na ogrodzeniu- u Ciebie ma jakoś zacisznie, bez wiatru? Co trzeba zrobić, żeby też mieć aż tak pięknie!
Ile Twoja ma lat?

Wiatr jest, ale to południowa wystawa, więc zawsze trochę cieplej. Jest taki wielki, że jak w końcu przemarznie, to się nie zmartwię Zawsze jakaś zmiana będzie Ile lat? nie pamiętam, ale nie jest jakiś stary, może 6 lat? może trochę więcej? Też myślałam żeby go posadzić na ogrodzeniu, albo żeby się piął na starej brzozie , ale on jest jednak dość ekspansywny, więc ogrodzenie może się załamać pod nim,
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 18:54, 09 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Monika83 napisał(a)
O matko ależ pięknie on kwitnie❤️ i wdodatku spory jest, w sumie jak większość roślin u Ciebie rosną jak drożdżach i osiągają rozmiary XXXL


Monika, jak będziesz miałam prawie 30 letni ogród, to też będą u Ciebie same XXXL
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 18:55, 09 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Basiu dziękuję
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 18:56, 09 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Makao napisał(a)
Ja pierd… jaki piękny ten powojnik. Przed kupnem powstrzymuje mnie tylko to że nie powtarza kwitnienia (chyba ) ale mam go na liście bo na ogrodzenie chciałam sobie go puścić.


Te górskie raczej nie powtarzają kwitnienia, powtarzają clematisy wielkokwiatowe, wczesnokwitnące
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 18:58, 09 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
April napisał(a)
Ten powojnik co roku robi tu takie niesamowite show Cudny. Ciągle szukam dla niego miejsca u siebie ale bezskutecznie. I co wiosnę mam moralnego kaca, że nie kupiłam i nie mam


Uważaj z miejscem, on jednak silnie rośnie, ja się go już obawiam można go jeszcze puścić na duże drzewa np, chyba że je zagłuszy, też jest taka możliwość
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies