Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 06:17, 05 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Magleska napisał(a)


a ja zacytuję tą fotkę
Przepięknieeee posiedziałabym na tej ławeczce


Dziękuję Madziu, był taki plan żeby po obu stronach ławeczki rosły bukietówki, jednak jest tam tak sucho i ogromna konkurencja tuji ,że nie dały rady, teraz są tam brunery, ale one też podczas suszy więdną
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 06:18, 05 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
LIDKA napisał(a)
No to siadam z Madzią na ogrodowe ploteczki.
Mirko pokazuj częściej takie szersze ujęcia bo masz ogród piękny bardzo


Dziękuję Lidko, często cytuję szersze kadry
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 06:25, 05 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Magara napisał(a)

Super ta mieszanka wygląda Jeszcze dwa, trzy lata temu bym się nie odważyła żeby iść w tym kierunku Ale teraz wiem, że jak moje różowe przekwitną podzielę kępę i pójdą pomiędzy pomarańcze


Haha, no niestety ja też nie jestem taka odważna To kuklik Mai tai, tak się zachował Może upały i susza to sprawiły, że starsze kwiaty tak się przebarwiły. Jakoś nie zauważyłam tego w zeszłym roku
Mam też kępę różowych , ale kwiatostany są wyższe, natomiast pomysł jest jak najbardziej ciekawy i być może i ja się zdecyduję na taki mix Zawsze coś nowego zadzieje się na rabatach
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Basieksp 09:54, 05 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338
Piękny maj Łany niezapominajek cudnie wyglądają, wyobrażam sobie jak musi to wyglądać w realu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
vita 10:39, 05 maj 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Właśnie! Jest maj W pędzie udało mi się zauważyć, he he. A ta moc kwiecia u Ciebie to dopiero zapowiedź tego, co będzie się działo
Kukliki nie chciały ze mną współpracować, szkoda. Miksowanie odmian ma sens, w masie i kolorze siła Widzę jak miasto zajrzało Ci do ogrodu, jak byłam ostatnio to jeszcze w planach było, nie sądziłam, że aż tak blisko to będzie. Mnie też czeka w przyszłości taka opcja, oby nie za szybko
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Kasya 11:15, 05 maj 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42216
mirkaka napisał(a)
Bożykwiat




Bozykwiat uroczy !
I obwódka z host
Jaka to odmiana ?
Ślimaki nie dają rady ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 12:20, 05 maj 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Mirko, cudny maj u Ciebie kolorowy, ale nie krzykliwy, radosny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Alija 15:46, 05 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Mirko, piękne widoczki z majowego ogrodu. Niezapominajki o tej porze są nie do zastąpienia, urocze i do wszystkiego pasują (przynajmniej tak mi się wydaje). Hosta, czy to nie jest Golden Tiara(?), mam taką albo bardzo podobną.

Oglądajac Twoje zdjęcia stwierdzam, że koniecznie muszę sobie kupić dużo kuklików, przecudne kwitną
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
mirkaka 18:49, 05 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Basieksp napisał(a)
Piękny maj Łany niezapominajek cudnie wyglądają, wyobrażam sobie jak musi to wyglądać w realu


czasami zdjęcie wygląda lepiej, czasami real Niezapominajki bardzo lubię, brunery też , za ich niebieskie delikatne kwiatki
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 18:53, 05 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
vita napisał(a)
Właśnie! Jest maj W pędzie udało mi się zauważyć, he he. A ta moc kwiecia u Ciebie to dopiero zapowiedź tego, co będzie się działo
Kukliki nie chciały ze mną współpracować, szkoda. Miksowanie odmian ma sens, w masie i kolorze siła Widzę jak miasto zajrzało Ci do ogrodu, jak byłam ostatnio to jeszcze w planach było, nie sądziłam, że aż tak blisko to będzie. Mnie też czeka w przyszłości taka opcja, oby nie za szybko


Gdzie widzisz to miasto? nic się nie zmieniło od Twojego pobytu. Na szczęście
Ciekawe z kuklikami, one chyba lubią glinę, bo lubią wilgoć. Nie miksowałam ich, tak przekwitają zmieniając kolor To od Joli, Mai Tai
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies