Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Basieksp 00:01, 16 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Ojacie, ale szał przepięknie na taki pokaz warto czekać cały rok napewno też ładnie pachnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
mirkaka 04:51, 16 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9757
Podziękuję zbiorowo, bardzo mi miło jak tak chwalicie mój ogród

Magara- Ta roślinka jest łatwa do opanowania, ładnie się rozrasta, po kwitnieniu jest ciemnozielonym dywanikiem, wg mnie bardzo dobrze znosi suszę, rośnie u mnie pod brzozą, kwitnie jakieś 2 tyg, potem hakonka go trochę przykrywa, mimo to rośnie i nie ginie. Na wiosnę tnę niziutko, do ziemi. Moje floksy bardziej się rozłażą, ten jest łatwy do opanowania, zresztą widać jak go prowadzę od lat, nic nie robiąc oprócz wiosennego cięcia.

Ajka, to białe to azalia Kermesina alba.
Moje koty już przyzwyczajone, nie miałczą, ale z rana proszą o wyjście, rano mogą chodzić do woli Najgorsze wypuścić kota wieczorem, wtedy mu odbija i jest nie do przywołania. Czasami zdarzało się że nie upilnowaliśmy i wylazły przez przypadek, to do nocy eM siedział i czekał, żadne wołanie nie działało, potrząsanie miseczką z jedzonkiem też nie,

Jola chyba lubi i słońce i znosi suszę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Monika83 09:37, 16 maj 2024


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3212
mirkaka napisał(a)
No dobra, to porobiłam zdjęcia i wrzucam będzie ich sporo, aż się zanudzicie





Mirka takie widoki nie są do zanudzenia szkoda że azalie i rh kwitną krótko...
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
April 09:50, 16 maj 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
No i się zaczęło szaleństwo i oczopląs. Przy moim raczej zielonym ogrodzie, kolory chłonę całą sobą
____________________
April April podbija las Mazowsze
Sonka 09:59, 16 maj 2024


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2329
Jak dobrze, że chociaż u Ciebie w ogrodzie mogę popatrzeć na palety barw, piękne i jakie ogromne.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Magara 23:57, 16 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
mirkaka napisał(a)

Magara- Ta roślinka jest łatwa do opanowania, ładnie się rozrasta, po kwitnieniu jest ciemnozielonym dywanikiem, wg mnie bardzo dobrze znosi suszę, rośnie u mnie pod brzozą, kwitnie jakieś 2 tyg, potem hakonka go trochę przykrywa, mimo to rośnie i nie ginie. Na wiosnę tnę niziutko, do ziemi. Moje floksy bardziej się rozłażą, ten jest łatwy do opanowania, zresztą widać jak go prowadzę od lat, nic nie robiąc oprócz wiosennego cięcia.



Mirka, masz chyba rarytasik Szukałam dzisiaj - nie da się tej odmiany kupić, nie istnieje
Gdybyś jakieś odpadki miała to ja się uśmiecham
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
ElzbietaFranka 21:43, 17 maj 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14303
mirkaka napisał(a)






Mirka przepięknie. Azalie cudowne rodki piekne. Myślałam,że to u mnie tylko tak pięknie kwitną azalie . Jednak jesteś prymuska.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
vita 11:34, 20 maj 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4216
Kogo nudzą zdjęcia Mirki, ręka do góry?
Liczę na więcej zdjęć, wspaniałe przeżycie, żałuję bardzo, że jeszcze nie trafiłam w realu na ten spektakl Zaglądałaś do agapanta? A! Nie wiem jak to się stało, ale przetacznik od Ciebie posadziłam pod hakonkami, czyli skopiowałam po małpiemu
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Alija 00:18, 22 maj 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 9301
mirkaka napisał(a)
No dobra, to porobiłam zdjęcia i wrzucam będzie ich sporo, aż się zanudzicie






pontyjka już przekwita

Mireczko, no i właśnie na takie widoki z Twojego ogrodu czekali wszyscy cały rok. Teraz trzeba się dobrze napatrzeć,
bo znów rok czekania.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Kasya 05:07, 22 maj 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 43342
Co roku coraz większy ten oczopląs
Ciężko się napatrzeć
A ten przetacznik niesamowity muszę zapisać może gdzieś spotkam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies