Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

galgAsia 11:00, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
U mnie hakonki już się zielenią, ale u mnie - jak się okazało - chyba najcieplej...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
AnnaCh 11:57, 05 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Asia, no właśnie, chyba że sadzisz całe poletko
Zajęło mi to wszystko wczoraj z podlewaniem, przerwą z Jasiem na zupkę i jedną kawkę 5 godzin. Nic innego wczoraj nie zrobiłam, ale cieszę się, że to skończone. Zastanawiam się tylko czy te roachodniki i trzcinniki tam potrzebne? Wiem, że generalnie byłoby płasko, są dwa gracki, można dosadzić trzeciego i chyba tak zrobię. Zobaczę jak będzie w sezonie, zawsze można wysadzić
Hakone u Ciebie widziałam, u mnie tak nie wygląda...

Kasia, w końcu jestem zadowolona Podoba mi się
Idę dzisiaj poobcinam resztę hortensji, to popatrzę dokładnie jeszcze na te hakone.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sarenka 17:53, 05 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
I mnie hakonki puściły po 1-2 młode listki,ale są tycie
____________________
Magda W samym sloncu
AnnaCh 19:59, 05 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Cały dzień dziś na zewnątrz Super było
Opieliłam koło serbów, patrzcie jakie ślicznoty tam rosły, zrobiłam zdjęcie, bo już ich nie ma


Obejrzałam bardzo dokładnie hakone i dwie żyją Ale trzeba się bardzo dokładnie przyglądać. Wczoraj jeszcze takie nie były, może dlatego, że je bardzo dobrze podlałam?
EE szykują pączki


Podziałałam jeszcze trochę na froncie, obcięłam dwie limki, ogólnie to na tym froncie planuję prawdziwą rewolucję i demolkę Ale nie puszczę pary z gęby dopóki nie będzie w fazie realizacji. Jak przyjdą budowlańcy, to zobaczycie, mam nadzieję na sadzenie jesienią
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:00, 05 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No i skoro Niedziela Palmowa, to pomimo fatalnych okoliczności postanowiliśmy z Jasiem ściągnąć ozdoby ze strychu
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Wiolka5_7 20:49, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
A nie mówiłam będzie dobrze z hakonkami
ja też dziś trochę podlałam ,bo susza ....
Rewolucje uwielbiam
Ładne dekoracje Świąteczne
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwik69 21:25, 05 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Fajnie,że wyciągnęłaś zajączka ze strychu...dzieci motywują,bo sytuacja nie za bardzo! ale muszę znaleźć czas aby udekorować dom i wlać trochę nadziei na normalność dziękuję,że mnie zachęciłaś do tego
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
AnnaCh 11:18, 09 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wiola, odkryłam trzecią ruszającą z 11 sztuk
Sucho okropnie, u mnie też, porażka, jak nie popada, to ja nie wiem... A w prognozach nie widać za bardo deszczu

Sylwia
, dzieci mnie mobilizują, zrobimy normalny koszyczek, śniadanie świąteczne, mimo, że będziemy sami, to będzie świątecznie Z rodzicami zrobimy video-konferencję
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 11:18, 09 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wiosna zaczyna gwiazdorzyć
____________________
Ania - Malutki pod lasem
mrokasia 11:34, 09 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
AnnaCh napisał(a)
Wiola, odkryłam trzecią ruszającą z 11 sztuk
Sucho okropnie, u mnie też, porażka, jak nie popada, to ja nie wiem... A w prognozach nie widać za bardo deszczu

Sylwia
, dzieci mnie mobilizują, zrobimy normalny koszyczek, śniadanie świąteczne, mimo, że będziemy sami, to będzie świątecznie Z rodzicami zrobimy video-konferencję


Ruszą wszystkie, zobaczysz. Tylko może je podlej? U mnie też mega sucho...
Święta w tym roku jak nie święta...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies